תגובות

שבועיים לאחר שהוגש נגדו אישום: תושב מזרח ירושלים נתפס "על חם" גונב אופניים – ונעצר

שבועיים לאחר שהוגש נגדו כתב אישום בגין מספר גניבות אופניים וקורקינטים חשמליים, שב החשוד לפעול ונעצר על ידי שוטר מרכז השיטור החרדי בשכונה הירושלמית. מעצרו הוארך הבוקר בבית המשפט.השוטר הקהילתי ממרכז השיטור החרדי לב הבירה במחוז ירושלים, רס"ר אסף הרוש, הוזעק אמש בשעות הצהריים בעקבות דיווח שהגיע לידיו על אודות חשוד שגנב אופניים חשמליים בשכונת רוממה בעיר. בתחקור ראשוני עלה כי אדם חשוד הגיע למקום כשהוא רוכב על אופניים חשמליים, שבהמשך התברר כי הם גנובים גם כן, אותם קשר לעמוד סמוך, ניגש לאופניים אחרים וגנב אותם.

בהמשך למעשיו, תוך שנערכו סריקות לאיתורו, התקבל דיווח נוסף כי החשוד שב למקום על מנת לקחת חזרה את האופניים הגנובים איתם הגיע בתחילה אל השכונה ובסיוע צוות יס"מ החשוד אותר ונעצר.


בחיפוש בכליו נמצאו כלי פריצה ומיכל תרסיס פלפל.

החשוד, תושב מזרח ירושלים בשנות ה-30 לחייו, הועבר לחקירה בתחנת לב הבירה המוכרת לו לאחר שנחקר בה לאחרונה בגין מעשים מעין אלו, חקירה שהבשילה לכדי הגשת כתב אישום בבימ"ש לפני כשבועיים על ידי חטיבת התביעות המשטרתית בגין 8 מקרים של גניבת אופניים וקורקינטים חשמליים יקרי ערך כספי בעיר, הסגת גבול והחזקת כלי פריצה. לאחר כתב אישום זה, נשלח הנאשם למעצר בית אותו כאמור הפר אמש ברגל גסה תוך שביצע על פי החשד פעם נוספת עבירות רכוש.הבוקר הובא החשוד בפני בימ"ש השלום בירושלים שנעתר לבקשת נציג המשטרה והאריך את מעצרו בחמישה ימים, עד ליום שלישי הקרוב.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: