תגובות

רוכב אופנוע כבן 40 נהרג לאחר שנלכד מתחת לאוטובוס בנתיבות

מפקד זק״א נתיבות שהגיע לטפל בתאונה קטלנית עם מעורבות אוטובוס ואופנוע, נחרד לגלות שההרוג במקום הוא אברך הכולל, אב ל-4 ילדים שעימו נפגש שעה קודם לכן.

בשעה 10:44 התקבל דיווח בין אוטובוס לרוכב אופנוע ברחוב נצרים בנתיבות.

בהגעת הצוותים הם זיהו תאונת דרכים בין אוטובוס לקטנוע כאשר רוכב הקטנוע לכוד באופן קשה מתחת לאוטובוס ללא הכרה.


באמצעות כלי חילוץ והרמה לוחמי האש בפיקוד מפקד התחנה חילצו את הלכוד והעבירו אותו לבדיקה וטיפול של גורמי רפואה

חובשים ופראמדיקים של מד"א קבעט את מותו של רוכב האופנוע, כבן 40.

שוטרים במקום ונפתחה חקירה בידי בוחן תאונות דרכים ממרחב הנגב.

מפקד זק״א נתיבות בר יוחאי דחבש: ״כשהגעתי למקום יחד עם צוות זק"א, הזדעזעתי כשזיהיתי לחרדתי שרוכב האופנוע הוא האברך כולל עמו נפגשתי שעה קלה קודם לכן בראיון קבלה לכולל בו אני עובד. בצער ובכאב גדול טיפלנו בכבוד המת בזירה הקשה, בשעה זו אנו מלווים את המשפחה ומסייעים בתהליך הבאתו לקבורה בבית העלמין בנתיבות".

ס.טפסר אבי הרוש: "אירוע עם תוצאה טרגית כאשר מתחת לאוטובוס היה לכוד ונדרשה פעולת חילוץ מורכבת להוצאתו. לוחמי האש מתחנה אזורית נתיבות שהגיעו לזירה פעלו במכשירים הידראולים ופנאומטים בצורה מהירה ומקצועית עד לחילוץ הלכוד."


צילום: דוברות כב"ה נגב.

חובש רפואת חירום רכוב על אופנוע מד"א מעוז ויברמן וחובש מד"א יצחק חזן סיפרו: "כשהגענו לתאונה ראינו שמדובר בתאונת דרכים בין אוטובוס לאופנוע. הרוכב, גבר כבן 40 היה לכוד מתחת לחלקו האחורי של האוטובוס כשהוא מחוסר הכרה. לאחר פעולות החילוץ, ביצענו בדיקות רפואיות, הוא סבל מחבלה רב מערכתית קשה מאוד ללא סימני חיים ונאלצנו לקבוע את מותו במקום."

צילום: תיעוד מבצעי מד"א.

סגן מפקד זק״א נתיבות יהודה ויצמן: ״מדובר בתאונה עם מעורבות אוטובוס ורוכב אופנוע, כשהגענו למקום הרוכב בן 26 היה לכוד מתחת לאוטובוס העירוני כשהוא מחוסר הכרה. לצערי, עוצמת הפגיעה היתה קשה וקטלנית, צוותי כיבוי חילצו אותו כשהוא סובל מפגיעה רב מערכתית וללא רוח חיים, פראמדיק מד״א אישר את מותו במקום.״


בתמונה: מפקד זק״א נתיבות בזירת התאונה הקטלנית. צילום: דוברות זק״א.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: