תגובות

"הצלפים" מתל אביב לקחו את האליפות – גמר טורניר הכדורסל של מתמודדי הנפש

ביום שני ה-14.11.22 התקיים טורניר כדורסל מיוחד במיהצלפיםנו, בו ניצחו "הצלפים" מתל אביב קבוצות נוספות שהשחקנים בהן מתמודדי נפש במסגרת מיזם עושים ליגה של עמותת אנוש.

כל שבוע הם עולים על המגרש ומוכיחים שלמרות האתגרים הנפשיים, המשחק והחברים לקבוצה יכולים לשנות את החיים. רבים מהם חוו אשפוזים, עליות ומורדות בחיים והכדורסל הוא שתרם לתהליך השיקום שלהם והפיג את תחושת הבדידות. ביום שני ה- 14.11.22 עלו על המגרש בווינגייט 120 שחקנים לטורניר שסיכם את שנת הפעילות של עושים ליגה – ליגת הכדורסל של עמותת אנוש.


עושים ליגה הוא מיזם של אנוש – העמותה הישראלית לבריאות הנפש במסגרת "בשותף" – המרכזים החברתיים של העמותה, בו היא מפעילה קבוצות כדורסל עבור מתמודדי נפש מכל הארץ. המיזם נתמך על ידי משרד הבריאות ומשרד התרבות והספורט ומאפשר למקבלי שירות מעטפת ספורטיבית שיקומית רחבה, אפשרות להכיר אנשים ולשחק בצורה מקצועית. בטורניר התחרו 13 קבוצות, במשחק הגמר התחרו קבוצת הצלפים מתל אביב נגד הקריות בו לבסוף נצחו ה"צלפים".

שרון סוכר, מנהלת עושים ליגה בעמותת אנוש: " כבר 7 שנים שליגת הכדורסל של אנוש פותחת בפני מקבלי השירות בכל הארץ את הדלת לפעילות ספורטיבית קבועה ומקצועית. ליגת הכדורסל מאפשרת לשחקנים להיפגש פעם בשבוע עם חבריהם לקבוצה ולקחת חלק בעשייה משמעותית ולהגשים את מוטו 'נפש בריאה בגוף בריא'. זו הזדמנות להודות לשותפים שלנו לדרך, אבל התודה הגדולה מגיעה לשחקני הליגה שמתמידים ומגיעים לכל אימון ומשחק".


צילום: דודו יצחקי.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: