"תאספו נשקים, עכשיו!": מחבלים פתחו באש לעבר היישוב שקד – תיעוד הירי

בפעם השלישית: מחבלים ערבים מכפר המרצחים טורה אל-ערביה ירו אל עבר היישוב שקד. אחד הבתים נפגע. יוסי דגן תקף את הממשלה "חייבים לעבור ממגננה להתקפה – מבצע צבאי לאיסוף הנשקים היום!"

ראש מועצת שומרון יוסי דגן, הגיב לפיגוע הירי לעבר היישוב שקד. קודם לכן שוחח דגן עם בני המשפחה שביתם נפגע מהירי, חיזק את ידם "אנחנו עומדים יחד מול אוייב ברברי, שפל ופחדן, אשר יורה מרחוק לבתים. עם ישראל עם חזק, ההתיישבות בשומרון חזקה ובע"ה ביחד ננצח", אמר דגן לבני המשפחה.


ראש מועצת שומרון יוסי דגן תקף בחריפות את הממשלה ודרש לצאת כבר היום למבצע צבאי : "אנחנו עומדים מול גל טרור שמובל, מוסת וממומן ע"י המחבל בחליפה אבו מאזן וחבר מרעיו המחבלים מהרשות הפלסטינית. שוב פיגוע ירי ביישוב שקד, פיגועי הירי החוזרים ונשנים יוצאים מכפר המרצחים טורה אל-ערביה, אשר רק מלפני פחות משנתיים יצא משם רוצחה של אסתר הורגן הי"ד. חייבים למגר את הטרור ולצאת להתקפה.

ממשלת ישראל חייבת לצאת היום, היום ולא מחר, למבצע צבאי, לאסוף את כל הנשקים, לפרק את תשתית הטרור של הרשות הפלסטינית ולשים סוף לפיגועים. חיייבים לעבור להתקפה, ולהביא הרתעה.

אני שב ומזהיר, הססנות וגרירת רגלים לא יעצרו את הטרור! רק יציאה להתקפה תשים סוף לפיגועים, זה כבר עלה לנו בדם השבוע וחס וחלילה יכול לעלות בעוד דם, לא נסכים לזה", סיכם דגן.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: