תגובות

פרופיל: מי אתה יצחק וסרלאוף ? הכירו את הח"כ הטרי של עוצמה יהודית

את דרכו הוא החל בתפקיד סגן יו"ר צעירי מפלגת האיחוד הלאומי. ומשם המשיך בפעילות פרלמנטרית אצל חכ"ל מיכאל בן ארי. | קווים לדמותו של מנכ"ל עוצמה יהודית ח"כ יצחק וסרלאוף.

מנכ"ל מפלגת עוצמה יהודית, יצחק וסרלאוף בן 30, נשוי פלוס שלושה ילדים מדרום תל אביב, ויהיה חבר הכנסת הצעיר ביותר במפלגה.
וסרלאוף נולד בעיר העתיקה שבירושלים, ובגיל 17 מונה לסגן יו"ר צעירי מפלגת האיחוד הלאומי.

וסרלאוף שירת בגולני. בין השנים 2014–2019 לימד בישיבת ההסדר "עוז ואמונה" בדרום תל אביב, אותה הקים עם הרב אחיעד אטינגר, שנרצח בהמשך בפיגוע ליד אריאל.


הוא מוכר כפעיל במאבק לגירוש המסתננים האפריקניים מדרום תל אביב.

יצחק וסרלאוף מספר 2 של איתמר בן גביר ברשימת "עוצמה יהודית" ששובץ במקום החמישי ברשימת הציונות הדתית לכנסת, בוודאות יישבע אמונים בהשבעת הכנסת בעוד פחות משבועיים.

"חייל שיוצא לקרב לא צריך לחשוב איזה פרקליט ייקח". וסרלאוף בשיחה עם בן גביר, צילום: איתמר כרמון – חדשות כל העולם.

מעבר להיותו ח"כ כבר בגיל 30, במערכת הפוליטית נשמעים קולות לפיהם וסרלאוף גם עשוי להתמנות לשר – מה שיהפוך אותו לשר השני הכי צעיר בהיסטוריה אחרי אריה דרעי שהושבע בגיל 29.


וסרלאוף בחגיגות הניצחון במטה "עוצמה יהודית". צילום: איתמר כרמון – חדשות כל העולם.

וסרלאוף מלווה זה שנים ארוכות את איתמר בן גביר ב"עוצמה יהודית", ונחשב לאיש השטח של המפלגה. הוא הקים את מערך השטח, ולקח חלק במפלגה שנים אחורה, גם בימים שלא עברה את אחוז החסימה. וסרלאוף חובש כיפה סרוגה, אבל נחשב בעל זיקה משמעותית לקהל החרדי. כאשר הוא נשאוי לאשה שגדלה בבית חרדי בתל אביב, ואת ילדיהם שלחו ללמוד במוסדות חינוך חרדים. הוא הצליח לסחוף אחריו למפלגה חרדים צעירים רבים, בעיקר ספרדים אבל לא רק, ונחשב דמות מוכרת מאוד בקרב המגזר החרדי.


צילום: נועם מושקוביץ – דוברות הכנסת.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: