תגובות

נער כבן 13 נפצע קשה מפגיעת משאית סמוך למושב חפץ חיים בנגב

בוחני התנועה של מרחב שפלה פתחו לפני זמן קצר בחקירת נסיבות תאונת דרכים קשה בכביש 3933 סמוך לכניסה לחפץ חיים במעורבות משאית וקורקינט עליו רכב קטין בן 13.

בשעה 15:13 התקבל דיווח על רוכב גלגינוע (קורקינט חשמלי) שנפגע ממשאית בכביש 3936 סמוך לחפץ חיים. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח קפלן נער בן 13 במצב קשה עם חבלה רב מערכתית.


בוחני התנועה של משטרת ישראל הגיעו לזירה ואוספים ממצאים, במסגרת חקירת נסיבות התאונה, במסגרתה עכבו לחקירה את נהג המשאית, בחשד למעורבות בתאונה.

חובש רפואת חירום במד"א ורכוב על אופנוע מד"א מאיר אביבי סיפר: "כשהגענו למקום ראינו את הנער שוכב בסמוך לקורקינט כשהוא מחוסר הכרה וסובל מפציעות קשות בכל חלקי גופו. הענקנו לו טיפול רפואי שכלל חבישות וקיבועים ופינינו אותו בניידת טיפול נמרץ של מד"א לבי"ח כשמצבו קשה."

דוד יואל חובש של איחוד הצלה מסר: "מדובר בנער כבן 13 שרכב על קורקינט חשמלי ונפגע בזירת תאונה עם מעורבות משאית, בסיוע חובשים נוספים הענקנו לו סיוע רפואי ראשוני והוא פונה בניידת טיפול נמרץ עם פגיעת ראש כשהוא ללא הכרה ומצבו מוגדר קשה".צילום: דוברות איחוד הצלה.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: