תגובות

ההתייעצויות בבית הנשיא: סיעת ש"ס המליצה על נתניהו להרכבת – "יש לכם שותף שמעורר חרדה"

סיעת ש"ס הגיעה להתייעצויות בבית הנשיא הערב, יום רביעי, ט"ו בחשון, 9 בנובמבר, והמליצה לנשיא המדינה יצחק הרצוג על ח״כ בנימין נתניהו להרכבת הממשלה.

משלחת ש"ס לבית הנשיא כללה את ח"כ מיכאל מלכיאלי, ח"כ יואב בן צור, ח"כ חיים ביטון וח"כ יעקב מרגי.


רגע לפני שהסתיימה הפגישה, הנשיא הרצוג שחשב שהמצלמות מכובות, אמר לנציגים: "יש לכם שותף שמעורר חרדה בקרב מדינות העולם (בן גביר) ואני גם אמרתי לו את זה אישית וזה באמת לא לפרסום…". באותו רגע כבו המצלמות.

קרדיט צילום: עמוס בן גרשום/ לע"מ.

מלשכת נשיא המדינה נמסר: "הנשיא הציג בפני נציגי סיעת ש״ס פניות שקיבל ובהם דאגה לגבי עמדותיו של ח״כ איתמר בן גביר בנושאים מסוימים. בשיחה הדגיש הנשיא את האחריות המוטלת על כלל נבחרי הציבור.

במסגרת שיחותיו עם כלל ראשי הסיעות ביום חמישי האחרון, התקשר הנשיא גם לח״כ בן גביר, ובשיחה פתוחה וכנה, העלה גם בפניו את הנושא."

יו"ר עוצמה יהודית ח"כ איתמר בן גביר אמר בתגובה: "הנשיא יצחק הרצוג ואני מקיימים שיחות רבות ופוריות בשבועות האחרונים. לא אחת ציין בפני הנשיא כי ההיכרות הקרובה עם דעותיי ותוכניותיי הצליחה לסחוף מאות אלפים בישראל וכי הוא סמוך ובטוח שאם אדבר עם העולם יבינו ויכירו שאני לא מכליל את כל הערבים. אגב בעקבות השיחות עם הנשיא התחלתי להיפגש עם דיפלומטיים ואפעל להסביר עמדות עוצמה יהודית בעולם כולו".אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: