תגובות

תיעוד ממצלמת גוף: כך נעצר גנב סדרתי של אופניים חשמליים וקורקינטים בירושלים

שוטרי הסיור במחוז ירושלים עצרו לאחרונה חשוד שרכב על גבי אופניים חשמליים גנובים וברשותו כלי פריצה. חקירתו במשטרה העלתה כי היה מעורב בשמונה מקרים דומים של גניבת אופניים וקורקינטים חשמליים. בימים האחרונים הוגש נגדו כתב אישום בגין הגניבות השונות בבית המשפט. צפו בתיעוד:

סרטון ממצלמת גוף בעת מעצרו של הנאשם עת רכב על גבי אופניים חשמליים שנגנבו. קרדיט צילום: דוברות המשטרה.

במהלך פעילות יזומה של שוטרי תחנת לב הבירה במחוז ירושלים לסיכול עבירות רכוש ואיתור פורצים וגנבים, נעצר לאחרונה חשוד תושב מזרח העיר ירושלים בשנות ה-30 לחייו, זאת לאחר שעורר חשדם של השוטרים בכך שניסה להימלט מפניהם כשהוא רוכב על אופניים חשמליים והתנהג באופן מחשיד.

בדיקת האופניים העלתה כי הסוללה החשמלית חסרה בהם. החשוד טען בפניהם כי רכש את האופניים זמן קצר לפני כן. בחיפוש בכליו איתרו השוטרים כלי פריצה והחשוד הועבר לחקירה בתחנת המשטרה. ימים ספורים לאחר מעצרו, זיהה בעליהם את האופניים שנגנבו מרשותו וסיפר כי הוא זה שהסיר את הסוללה.


במהלך החקירה בתחנת לב הבירה, אספו ראיות כנגד החשוד בגין 7 מקרים נוספים שאירעו לאחרונה בהם נגנבו אופניים וקורקינטים חשמליים בשווי של אלפי ש"ח כל אחד. מעצרו של החשוד הוארך מעת לעת. ולאחר שגובשה תשתית ראייתית תוך פעולות חקירה ואיסוף עדויות רבות, הגישה בתחילת השבוע יחידת התביעות המשטרתית במחוז ירושלים כתב אישום בעבירות גניבה, הסגת גבול והחזקת מכשירי פריצה המיוחסים לנאשם.

תמונות אחד מהאופניים החשמליים שנגנבו וכלי הפריצה שנתפסו ברשותו של החשוד. קרדיט צילום: דוברות המשטרה.

"משטרת ישראל תמשיך לפעול בנחישות, ביוזמה וביצירתיות כנגד אלו המבצעים עבירות פליליות הפוגעות בביטחונו וברכושו של הציבור תוך מיצוי כלל היכולות והאמצעים הקיימים לאיתור עבריינים אלו ומיצוי הדין עמם," נמסר מהמשטרה.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: