תגובות

אילת: נתפס נוהג בפסילה, כאשר 2 ילדיו במושב הקדמי ואישתו מאחור עם 3 ילדים – לא חגורים • צפו

המשטרה ממשיכה במאבקה חסר הפשרות בעבירות התנועה מסכנות חיים: חטיבת התביעות של משטרת ישראל שלוחת אילת הגישה כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים נגד חשוד שנהג ברכבו הפרטי בזמן שרישיונו פסול כאשר במושב הקדמי הסיע שניים מחמשת ילדיו בה בעת שאשתו יושבת במושב האחורי עם שלושה ילדים – אף אחד מהנוסעים ללא חגורת בטיחות.

מעצר החשוד כפי שתועד במצלמות הגוף של השוטרים, צילום: דובורת המשטרה.
בחצות הלילה בין חמישי לשישי, בעת פעילות לאכיפת עבירות תנועה מסכנות חיים בעיר אילת, הבחינו השוטרים ברכב אשר מסיט את נסיעתו לדרך עפר.
השוטרים סימנו לנהג הרכב לעצור את רכבו, כאשר עצר את הרכב עבר הנהג מהמושב הקדמי אל המושב האחורי ויצא אל השוטרים מהדלת האחורית בניסיון להציג מצג שווא כי לא הוא נהג ברכב.


השוטרים נדהמו לראות כי במושב הקדמי ישבו שני ילדים קטנים ללא חגורת בטיחות ואילו במושב האחורי ישבה אשתו של הנהג כאשר בידיה תינוק ושני ילדים נוספים לידה – אף לא אחד מהם חגור בחגורת בטיחות.
בעת בדיקת פרטיו של הנהג מצאו השוטרים כי הוא נוהג כשרישיונו פסול מנהיגה.הנהג בן 27 תושב צאנע עוכב לתחנת המשטרה, בתום חקירה שנערכה ע"י בוחני התנועה של משטרת מרחב אילת נעצר.


עם תחילת חקירתם מצאו בוחני התנועה כי החשוד שלפניהם הורשע מספר רב של פעמים בעבירות של רישיון נהיגה שפקע וכן נהיגה בזמן פסילה וריצה תקופות מאסר ארוכות מאחורי סורג ובריח וכי רק בחודש אוגוסט האחרון סיים לרצות אחת מהן כאסיר בפועל ושוחרר לתנאי מעצר בית – תנאי שהפר הן מעצם נהיגתו ברכב והן מעצם הימצאותו באילת.בתום פעולות חקירה מהירות, הגישה אתמול חטיבת התביעות של משטרת ישראל באילת, כתב אישום כנגד הנהג המייחס לו את החמורות שבעברות התעבורה – נהיגה בפסילה, נהיגה ללא רישיון נהיגה תקף ונהיגה בקלות ראש.
עו"ד פקד גור צור, תובע תעבורה: ציין בבקשתו למעצר עד תום ההליכים: ״ניתן ללמוד על מסוכנותו של החשוד הן מאופי העבירה וסוגה והן מהנסיבות בהן ביצע אותן כשהוא לא מורשה לנהיגה, תחת פסילת רישיון כשהוא מסכן ברכב את כל יושביו וביניהם חמשת ילדיו הקטינים – עבירות שמעידות על מסוכנות גבוהה וסיכון רב לציבור משתמשי הדרך".על אף בקשתו של סנגורו של החשוד, עו"ד אילון בירנבויים, שטען כי במקרה זה אפשר לקבוע תנאי שחרור כספיים, נעתר בית משפט השלום באילת לבקשת המשטרה והאריך מעצרו של החשוד עד ליום 6.11.22.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: