תגובות

התושב קיבל דו"ח בהפגנה – מאות יהודים התגייסו בחצי שעה • צפו

המחאות ביהודה ושומרון: דביר בן חמו, תושב הישוב בית אל יצא אתמול בערב עם חבריו להפגין בצומת הכניסה לישוב במחאה על הטרור באזור שהולך ומתעצם, ולדרוש טיפול שורש מקיף ונחוש כנגד קיני המחבלים.

אלא שמסתבר שהיה מי שפחות אהב את המחאה.
שוטרים נשלחו לשטח ואיימו במתן דו"חות למפגינים לכל מי שלא יעזוב את המקום. בן חמו סירב להפסיק את המחאה החוקית, ו"זכה" לדו"ח תנועה על סך 250 שקלים.


במטה "אפס אירועי טרור" שעומד מאחורי המחאות ביהודה ושומרון, הודיעו כי הם מגבים את בן חמו באופן מוחלט וקראו לציבור להשתתף עמו בתשלום הקנס ולהביע תמיכה במחאה באמצעות תרומה של שקל אחד.
היוזמה צברה תאוצה במהירות ובתוך פחות מחצי שעה נאסף הסכום המלא, כשלא פחות מ250 אנשים הביעו את תמיכתם בבן חמו ובמחאת התושבים כנגד הטרור.

במטה אפס אירועי טרור הגיבו הבוקר להיענות המפתיעה: "ההתגייסות המדהימה של הציבור שראינו אתמול מעידה כאלף עדים על תמיכת עם ישראל במאבק של תושבי יו"ש, ובדרישתם הפשוטה לטיפול שורש מקיף ונחוש כנגד הטרור, עד להשגת המטרה של אפס אירועי טרור כנגד יהודים"

"המחאה רק הולכת וצוברת תאוצה ומדי יום ישובים נוספים מצטרפים למחאה ויוצאים להפגין בצמתים הסמוכים. אני קורא למערכת הביטחון לחדול מניסיונות השתקת המחאה הצודקת והלגיטימית של התושבים, ובמקום זאת לרכז את מירב כוחות לטובת פעילות נרחבת וחזקה כנגד הטרור", קראו במטה.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: