תגובות

הקטל בכבישים: רוכב אופנוע כבן 40 נהרג בתאונה בכביש 471 סמוך למחלף שעריה

בוחני התנועה של מרחב שרון פתחו לפני זמן קצר בחקירת נסיבות תאונת דרכים קטלנית בכביש 471 במעורבות רכב ואופנוע.

בשעה 08:39 התקבל דיווח על תאונת דרכים בין רוכב אופנוע לרכב בכביש 471 לכיוון מערב סמוך למחלף שעריה. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו במקום טיפול רפואי וביצעו פעולות החייאה שבסופן נקבע מותו של רוכב האופנוע, גבר כבן 40.


בוחני התנועה של משטרת ישראל הגיעו לזירה ואוספים ממצאים, במסגרת חקירת נסיבות התאונה.

נהגת הרכב, תושבת השפלה בשנות ה-30 לחייה עוכבה לחקירה בזירת התאונה בחשד למעורבות בתאונה הקטלנית. כמו כן, הירידה ממחלף שעריה בכביש 471 לכביש 40 נסגרה לתנועה.

פראמדיק מד"א עופר לחמי סיפר: "כשהגענו למקום ראינו את הרוכב שוכב בסמוך לאופנוע כשהוא מחוסר הכרה וסובל מחבלה רב מערכתית קשה מאוד, הענקנו לו טיפול רפואי וביצענו בו פעולות החייאה ממושכות אבל הפציעה שלו הייתה אנושה ונאלצנו לקבוע את מותו."

דב וידבסקי חובש באיחוד הצלה סיפר: "מדובר בתאונה עם מעורבות רכב פרטי ואופנוע. ביצעתי החייאה בזירה על רוכב האופנוע בניסיון להציל את חייו אך בסיומן למרבה הצער נקבע מותו עקב אופי הפציעות הקשות מהן סבל".


צילום: דוברות המשטרה.

מתנדבי זק״א מרחב שרון שטיפלו בזירה דיווחו: ״מדובר בתאונה עם מעורבות רוכב אופנוע ורכב פרטי, כשהגענו למקום הרוכב כבן 50 היה שכוב על הכביש סמוך לאופנוע כשהוא מחוסר הרכה עם פגיעה רב מערכתית, לצערי עוצמת הפגיעה היתה קשה וקטלנית, פראמדיק מד״א נאלץ לאשר את מותו במקום. מתנדבי זק״א מרחב שרון טיפלו בכבוד המת ובאיסוף הממצאים בזירה הקשה.״


צילום: דוברות זק״א
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: