תגובות

בנימין נתניהו ויוסי דגן בקריאה משותפת: "יוצאים להצביע ומביאים ניצחון לימין"

יו"ר הליכוד בנימין נתניהו וראש מועצת שומרון יוסי דגן נפגשו היום והוציאו וידאו משותף עם קריאה למחנה הלאומי לצאת מהבתים ולהצביע "מחל" כדי להביא לממשלת ימין מלא. בנימין נתניהו: "זה הזמן להתעורר ולהצביע – ונקים ממשלת ימין יציבה" יוסי דגן "זה לא הזמן להתפנק – צאו להצביע וננצח"

יו"ר הליכוד בנימין נתניהו וראש מועצת שומרון יוסי דגן נפגשו היום (א') לפגישת עבודה ב"מצודת זאב" בתל אביב, בסיומה יצאו בסירטון משותף ובו קריאה לאנשי המחנה הלאומי לפעול כדי להעלות את אחוזי ההצבעה ולהביא לממשלת ימין מלא בראשות הליכוד. כמו כן הם קראו יחד לציבור להצביע לליכוד ולהביא לניצחון הימין.

הפגישה מגיעה על רקע פעילות מטה V22, אשר הקים יוסי דגן יחד עם שותפיו לקבוצת "הליכוד שלי" – קבוצת ההתיישבות הגדולה בליכוד – יוני הישראלי ויעקב וינברגר, יו"ר תנועת אמונים ומועמד הציונות הדתית צבי סוכות ומנכ"ל רשת ישיבות ואולפנות בני עקיבא אלחנן גלט. המטה צפוי להוציא ביום הבחירות מתנדבים רבים, אשר יצאו למבצע 'הקש בדלת' ב-12 ערים, וימריצו את מצביעי המחנה הלאומי לצאת לקלפיות ולהצביע למפלגות המחנה הלאומי.


יוסי דגן קרא בפגישה עם בנימין נתניהו להצביע לליכוד:
"אם יש דבר אחד שיצא מהממשלה הרעה הזו הוא שכולנו מבינים שאנחנו באותה סירה, יהודה ושומרון, הנגב, היהדות של מדינת ישראל, הפגיעה בתחושת הביטחון בכל מדינת ישראל. אני רוצה לומר לכולם, דווקא אני שהיו לי לא מעט ויכוחים עם נתניהו אומר – זה לא הזמן להתפנק, יש לנו מנהיג, יש לנו קפטן לקבוצה שנקראת המחנה הלאומי וקוראים לו בנימין נתניהו, אנחנו צריכים להצביע מחל, להביא את בנימין נתניהו להיות ראש הממשלה הבא של ישראל ולהקים ממשלת ימין מלא שתשמור על ארץ ישראל", דברי דגן.

דגן קרא למצביעים להתנדב ביום הבחירות ע"מ להביא כמה שיותר בוחרי ימין לקלפיות "אנחנו צריכים להתנדב, לעבור בית בית להוציא את אנשי המחנה הלאומי שישנים ולא מבינים שזה בידיים שלהם ושהם יכולים להביא את הניצחון. אני קורא לכולם, זה לא הזמן להתפנק זה לא הזמן להיכנס לפילסופים קטנים, יש מנהיג למחנה הלאומי , אנחנו הולכים איתו ומביאים ניצחון בראשות הליכוד ומצילים את מדינת ישראל", הוסיף דגן.

בנימין נתניהו הודה ליוסי דגן על התמיכה ואמר:
"יוסי אני שמח לראות אותך כאן!
אני שמח לראות את ההתגייסות!
אנחנו צריכים עכשיו לנצח וכדי לנצח הליכוד צריך להיות הרבה יותר גדול מיד עתיד ואנחנו יודעים גם שאנחנו צריכים את המנדט ה – 61 – הוא בבית הוא אצלכם. אנחנו על הקשקש, אז תבואו כולכם להצביע ליכוד. אנשי הליכוד – אנשי הימין, זה הזמן להתעורר, להצביע מחל ונקים ממשלת ימין יציבה ל-4 שנים טובות", אמר נתניהו.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: