תגובות

צה"ל, המשטרה ושב"כ מאשרים: בתום פעילות משותפת – סוכל ראש תשתית "גוב האריות" בשכם

בהודעה משותפת לדובר צה"ל, דוברות השב"כ ודוברות המשטרה נמסר כי לוחמי צה"ל, שב"כ וימ"מ פשטו הלילה על דירת מסתור בקסבה של שכם אשר שימשה כמעבדת מטענים של פעילים מרכזיים בתשתית הטרור "ערין אלוסוד" ("גוב האריות").

בעקבות מידע מודיעיני מדויק של שב"כ, הכוחות התמקמו בעיר שכם כשהם ערוכים ופרוסים במגוון אמצעים, בהם כוחות צלפים וטילי כתף.
במהלך הפעילות, הופעלו אמצעים שונים, לעבר המבנה השייך לתשתית, וכוחות לוחמים של שב"כ, ימ"מ וצה"ל ניהלו חילופי ירי עם עשרות חמושים במרחב.


ליל קרב בקסבה של שכם: כוחות מיוחדים פעלו נגד "גוב האריות" – המנהיג ושלושה נוספים חוסלו • צפו

במהלך הפעילות, סוכל ודיע חוח, בן 31, תושב הקסבה בשכם, אשר היה היעד המרכזי של המבצע. חוח עמד בראש קבוצת ״ערין אלוסוד״ (״גוב האריות״), תשתית טרור אשר אחראית לשורת פיגועים וניסיונות טרור לעבר יעדים ישראלים.

ארבעת המחוסלים בשכם.

כמו כן, חוח היה אחראי על ייצור מטעני צינור והשגת אמצעי לחימה בעבור התשתית.

ראש הממשלה יאיר לפיד: "מטרתנו היתה ונותרה לפגוע פגיעה קשה ומתמשכת בטרור ושלוחיו בג’נין ובשכם, ובכל מקום אחר בו יצמחו קיני טרור. אנחנו לא נרפה לרגע. לא נאפשר קיומם של ארגוני טרור שפוגעים באזרחי ישראל ובחיילי צה"ל. חיסולו של ראש ארגון "גוב האריות" ודיע חוח, יחד עם מחבלים נוספים – הוא תוצאה של פעילות משותפת של כוחות הביטחון צה"ל, שב"כ וימ"מ הלילה בשכם. כחלק מהפעולה, נפגעה קשה מעבדת הטרור של "גוב האריות". מדובר במכה מדוייקת וקטלנית בלב תשתית טרור שמנסה לבצע פיגועים. אני מברך את כוחות הביטחון שפועלים יום ולילה למען שלום כלל אזרחי ישראל. ידע כל מי שמנסה לפגוע בנו, שדמו בראשו."אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: