תגובות

הקטל בכבישים: הולך רגל בן 73 נהרג מפגיעת רכב ברמת גן

צוותי רפואה קבעו את מותו של הולך רגל בן 73 שנפגע מרכב על גשר מחלף אלוף שדה סמוך לרמת גן.

בשעה 06:10 התקבל דיווח על הולך רגל שנפגע מרכב, על גשר מחלף אלוף שדה לכיוון מערב ברמת גן. חובשים ופראמדיקים של מד"א שהגיעו למקום דיווחו על גבר בן 73 ללא סימני חיים וקבעו את מותו. מתנבי זק"א תל אביב פועלים בזירה לאיסוף הממצאים תוך דאגה לכבוד המת, לצד צוותי המשטרה ובוחני התנועה.


פאראמדיק מד"א דודו סוויסה סיפר: "חלפתי עם האמבולנס במקום והבחנתי בתאונה מזעזעת, ראינו על הכביש רכב עם פגיעה קשה ובסמוך שכב גבר כבן 70 מחוסר הכרה עם חבלה רב מערכתית קשה מאוד, הוא היה ללא נשימה וללא דופק ולאחר בדיקות רפואיות נאלצנו לקבוע את מותו במקום. נהג הרכב צעיר בשנות העשרים לא נזקק לטיפול."

אברומי כץ מתנדב זק"א ת"א מספר: "מדובר בהולך רגל כבן 73 שנפגע מרכב ולמרבה הצער נקבע מותו במקום. יחד עם מתנדבים נוספים מהיחידה אנו פועלים בזירה לצד צוותי המשטרה ובוחני התנועה. ופועלים לאיסוף הממצאים תוך דאגה לכבוד המת."

חובשים ביחידת האופנועים של הצלה אלחנן מאמו ויואלי שכטר מספרים: "כשהגענו למקום מצאנו הולך רגל, גבר כבן 73 שוכב על הכביש, כשהוא מחוסר הכרה ללא דופק וללא נשימה וסובל מחבלה רב מערכתית לאחר שנפגע מרכב. למרבה הצער עקב אופי הפציעות נאלצו הפראמדיקים לקבוע את מותו במקום."


(צילום: זק"א תל אביב).
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: