תגובות

הילולת שמעון הצדיק בירושלים: אלפים צפויים לעלות לקבר – כבישים באזור ייחסמו | כל הפרטים

מחוז ירושלים של משטרת ישראל השלים את היערכותו לקראת הילולת שמעון הצדיק, שתתקיים בקבר שמעון הצדיק בירושלים. ההילולה תחל בערב יום ראשון- 23.10 ותמשך עד ליום שני – 24.10.

עשרות שוטרים של מחוז ירושלים ולוחמי מג"ב בסיוע סדרנים, יתפרסו באזור ובמתחם הקבר עצמו, לשמירה על הסדר הציבורי והביטחון, ולהסדרה והכוונת התנועה, תוך צמצום הפגיעה בשגרת החיים ככל שניתן ובמטרה לאפשר הגעה ועזיבה בטוחה של הציבור הצפוי לבקר במתחם הקבר במהלך ימי ההילולה.


החל משעות הערב של יום ראשון 23.10, לאורך הלילה ועד לערב יום שני 24.10, המשטרה תיערך ותפעל לשמירת הסדר והביטחון באזור.

הסדרי תנועה: החל מהיום בשעה 15:00 ועד מחר בשעה 21:00, רחוב דרך שכם, עותמאן בן עפאן, רחוב איבן וליד יסגרו לתנועה לסרוגין, זאת בהתאם לעומסי התנועה במקום, והתחבורה הציבורית תופנה לכביש חיים בר לב. בנוסף, לא תותר הגעה עם רכבים פרטים לאזור הקבר.

היערכות משטרת ישראל תתמקד בצירים המובילים למתחם קבר שמעון הצדיק, ותתוגבר נוכחות כוחות השיטור באזור לשמירה על ביטחונם של המבקרים, שמירת הסדר הציבורי והכוונת התנועה, זאת במטרה להקל על הציבור שמגיע להילולה ולמנוע עומסי תנועה בכניסה לאתר.

המשטרה קוראת למשתתפי ההילולה ולציבור כולו להישמע להוראות השוטרים, להימנע מכל גילוי של אלימות פיזית ומילולית ולאפשר לאירוע להתקיים כחוויה בבטחה, ותוך הקפדה מלאה על שמירת הסדר והוראות החוק. כמו כן אנו קוראים לציבור הרחב להתאזר בסבלנות ולהישמע להוראות השוטרים בשטח, להשתמש בדרכים חלופיות ובשירותי התחבורה הציבורית. לציבור הנהגים מומלץ להשתמש בתוכנות הניווט.תמונות מפעילות משטרתית באזור קבר שמעון הצדיק. קרדיט צילום: דוברות המשטרה.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: