תגובות

מול עיני השוטרים: תושב שמחה כנגד הטרור – נפצע בידו מכדור ברזל שנורה ע"י מחבלים

תושבים שמחו אמש (רביעי) כנגד הטרור הערבי בכבישים בסמוך לקרני שומרון, קיבלו דו"חות ללא כל עילה הנראית לעין, משוטרים שביקשו למגר את המחאה. אחד התושבים שניהל דין ודברים עם השוטרים, נפצע בידו מכדור ברזל שירו לעברו ערבים ברוגטקה מהכפר עזון, כשהשוטרים עומדים מנגד ואינם עושים דבר.

פגיעת הכדור ברזל בסוף הסרטון.

המחאה מתרחבת למערב השומרון: בעקבות שורה של פיגועי אבנים ובקבוקי תבערה על כביש 55 בסמוך לישובים קרני שומרון ואלפי מנשה, יצאו אתמול בערב (רביעי) עשרות תושבים מישובי הסביבה להפגנת מחאה בצומת הכניסה לכפר עזון, שעומד מאחורי חלק ניכר מהפיגועים.

בעקבות המחאה סגר צה"ל את הכניסה לכפר.
תושבים שהשתתפו במחאה דיווחו כי כוחות משטרה שהגיעו לשטח, איימו על המפגינים שיעזבו את המקום והחלו בחלוקת דו"חות כדי למגר את המחאה, תוך שערבים ממשיכים ליידות אבנים לעבר המפגינים ולירות כדורי ברזל באמצעות רוגטקה.


בתיעוד מן האירוע נראה אחד התושבים נפגע בידו מכדור ברזל שנורה לעברו, תוך שהוא מנהל דין ודברים עם השוטר שרושם לו דו"ח כספי בעילה לא ברורה.
התושב זעק מכאבים והפציר בשוטר לצאת ולדלוק אחר המחבלים, אולם זה השיב לו באדישות "מוזמן ללכת להגיש תלונה במשטרה".

נוסף להפגנה בקרני שומרון התקיימו אמש הפגנות נוספות במקומות רבים ביהודה ושומרון, בין השאר במחסום פוקוס בכניסה לבית אל, צומת כפר עציון, חווארה, צומת שילה והר חומה.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: