תגובות

כביש 1: בן 25 נפצע קשה בתאונה – "הרכב היה עם פגיעות פח קשות" • צפו

צוותי רפאוה העניקו סיוע ראשוני לגבר שנפצע בתאונה בכביש 1 סמוך למחלף שפירים.

בשעה 22:45 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על ת.ד בכביש 1 ממחלף שפירים לבן גוריון. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח שמיר-אסף הרופא גבר בן 25 במצב קשה ולא יציב עם פגיעה רב מערכתית.
החובשים של מד"א רזיאל יוסופוביץ ומאיר שלו שהגיעו למקום רכובים על אופנועי מד"א סיפרו: "הרכב שהיה עם פגיעות פח קשות היה בסמוך לגדר ההפרדה והפצוע שכב בנתיב הנגדי כשהוא מחוסר הכרה וסובל מפגיעה רב מערכתית קשה. הענקנו לו טיפול רפואי שכלל חבישות, עצירת דימומים ומתן תרופות ופינינו אותו בניידת טיפול נמרץ של מד"א לב"ח כשמצבו קשה ולא יציב."צילום: אהרן פישר, תיעוד מבצעי מד"א.ירמי קלפהולץ וישראל אפל מתנדבי 'צוות הצלה' מוסיפים: "כשהגענו למקום, מצאנו זירה קשה של תאונת דרכים בין שני כלי רכב פרטיים, כאשר נהג אחד הרכבים עף לנתיב הנגדי. יחד עם פארמדיקים וחובשים נוספים של מד"א הענקנו סיוע רפואי ראשוני הכולל עצירת דימומים, קיבועים וחבישות לנהג הרכב גבר כבן 25".
צוות אט"ן של מד"א מפנה אותו במצב קשה ולא יציב עם חבלה רב מערכתית לחדר הטראומה בביה"ח שיבא בתל השומר."קרדיט תיעוד: דוברות צוות הצלה.אלי לוינשטיין ויוסף פרנקל חובשים בכירים במד"א, הצלה פתח תקווה סיפרו; "מדובר בתאונה עם מעורבות שני כלי רכב, כשאחד מהרכבים הסתחרר והתנגש בגדר ההפרדה . הפצוע שכב בנתיב המקביל במרחק מהרכב כשהוא מחוסר הכרה עם חבלה רב מערכתית ולאחר טיפול ראשוני במקום הוא פונה בניידת טיפול נמרץ של מד"א לבית החולים כשמצבו לא יציב."

צילום: דוברות הצלה פתח תקווה.

שלום אביטן חובש איחוד הצלה מסר: "מדובר בתאונה עם מעורבות שני כלי רכב. בסיוע חובשים נוספים הענקתי סיוע רפואי ראשוני בזירת התאונה לנהג אחד מכלי הרכב רכב (בן 25) שנפצע קשה".

ישראל הורוויץ חובש נוסף של איחוד הצלה מסר: "לאחר הסיוע הראשוני שהענקנו לנהג הרכב שנפצע קשה הוא פונה להמשך קבלת טיפול רפואי בבית החולים שמיר-אסף הרופא שבצריפין כשהוא סובל מחבלות ופציעות רב מערכתיות".


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: