תגובות

ליל הפרעות בשמעון הצדיק | אריה קינג: "משטרת ישראל הפיצה תיעוד חלקי" • צפו בתיעודים המלאים

אריה קינג, סגן ראש עיריית ירושלים, מפרסם כי משטרת ישראל הפיצה תיעוד חלקי בליל הפרעות בשמעון הצדיק – רק את קטע שרואים את נערי הגבעות מכים את הקשיש הערבי.

בתיעוד של כתב חדשות כל העולם, מספר אריה קינג כי "בליל יום חמישי, לאחר הפרעות שהתרחשו בשכונת שמעון הצדיק, ששני יהודים וערבי קשיש נפצעו, המשטרה הגיעה לבית שברשותי, ולקחו בצו בית משפט את תסריטי האבטחה של האירוע ושחררו חלק קטן מהאירוע לתקשורת שרואים את נערי הגבעות מכים את הקשיש הערבי.


צילום: זאבי וידבסקי – חדשות כל העולם.

עוד הוסיף כי "האמת היא, בשעה 20:51 עשרה פורעים ערבים יידו אבנים בקבוקים ומקלות לעבר נערי גבעות ששהו בצומת הסמוכה, אלו יצאו להגן על עצמם ואחד מהם חטף בלוק לפרצוף שכרגע מאושפז בבית החולים עם שלושה שברים בגולגולת.

תוך כדי, הערבים עלו לגג הבית, שברו את הרעפים ותוך כדי זרקו אבנים לעבר ביתו של טל יושבייב שגר בסמוך, ערבי לקח קרש מהסוכה שנמצאת בגג והיכה יהודי (נפצע קל)."

בקבוק תבערה שהושלך בזירה.

עוד הוסיף כי "אח"כ אחד היהודים היכה ערבי קשיש בזמן שלא היה צריך! אני מגנה את האירוע והמכה אינה היתה במקומה – והוא מאושפז בבית החולים. כמובן שהמשטרה הפיצה רק את התיעוד של הערבי שהוכה ולא את היהודים שעברו לינץ' אכזרי".

לחדשות כל העולם נודע, כי בניגוד לנטען – הסרטונים לא פורסמו על ידי משטרת ישראל.

חבר מועצת העיר, יוני יוסף הוסיף כי "כחבר מועצת העיר אמשיך לעמוד לימינם של תושבי שכונת שמעון הצדיק ומתפללי ציון שמעון הצדיק.
אני מזכיר לכולם ששכונת שמעון הצדיק מתועדת על ידי מצלמות אבטחה וקל מאוד לאתר תוקפים.
אני קורא למשטרה לנהוג באפס סובלנות כלפי המחבלים האנטישמים שתוקפים את תושבי שכונת שמעון הצדיק ומתפללי הציון."אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: