תגובות

הטרור בשמעון הצדיק: מחבלים זרקו אבנים ובלוקים לעבר ח"כ בן גביר – ששלף את נשקו האישי • צפו

לפני שעה קלה הגיע יו"ר עוצמה יהודית חבר הכנסת איתמר בן גביר ללשכתו בשכונת שמעון הצדיק, לאחר ששני יהודים נפצעו בראשם מזריקות אבנים של מחבלים ערבים בסמוך, ושוטרים שהיו במקום לא עצרו את המתפרעים.

הטרור בירושלים: מחבלים משליכים בקתב"ים ואבנים, 2 יהודים נפצעו – 8 נעצרו • צפו בתיעודים


במהלך שהותו במקום החלו עשרות מתפרעים ערבים ליידות אבנים לעבר ח"כ בן גביר, ובן גביר שלף את נשקו האישי. יצוין כי בן גביר לא עשה שימוש בנשק.

קרדיט צילומים: זושא לוסטיג ואיתמר כהן – חדשות כל העולם.

ח"כ בן גביר מסר כי: "הדרג המדיני כובל את הידיים של השוטרים שלנו. לא ייתכן שערבים זורקים אבנים ליד השוטרים והשוטרים לא מגיבים בירי. הגיע הזמן לעצור את ההפקרות".

ח״כ עאידה תומא-סלימאן (חד"ש-תע"ל): "בן גביר אמר בבוקר בווינט שצריך לירות ירי חי, והערב הוא שולף אקדח בשייח ג'ראח. מקומו בכלא לא בכנסת!"

חד"ש-תע"ל בתגובה לבן גביר הערב בשייח' ג'ראח: "מקומו של חלאה שמאיים על אזרחים באקדח שלוף בכלא, לא בכנסת. רק שמאל ערבי-יהודי חזק וגדול יחסום את בן גביר ושותפיו הכהניסטים."

ממפלגת בל״ד נמסר: "לפיד מנסה להרוויח מנדטים על הגב של תושבי שועפאט ומזרח ירושלים הפלסטינים, מבצע מעצרים של קטינים בלי בושה ומנסה להתחרות בנתניהו ובן גביר שמגיע להבעיר אש בשיח׳ ג׳ראח. קבלני הכיבוש מבעירים את השטח משיקולים פוליטיים, אך העם הפלסטיני לא ישבר וימשיך להיאבק נגד הכיבוש."תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: