תגובות

על אף האיומים: לרגל חג סוכות התקיימה כניסת מצומצמת לקבר יוסף – "הטרור לא ינצח אותנו"

על אף איומי ארגוני הטרור, הלילה התקיימה כניסת חג הסוכות לקבר יוסף בהשתתפות ראש מועצת שומרון יוסי דגן, מפקד אוגדת איו"ש אבי בלוט, ורב הישוב איתמר הרב לונצר. יוסי דגן: "הטרור לא ינצח אותנו – לא בשכם ולא בירושלים. ארץ ישראל כולה שלנו".

על אף איומי ארגוני הטרור הלילה התקיימה כניסה לקבר יוסף שבשכם לרגל חג הסוכות ויום האושפיזין של יוסף הצדיק.

בין הנכנסים היו: ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן, סגנו דוידי בן ציון, רב הישוב איתמר הרב דניאל לונצר. מפקד אוגדת איו"ש תת אלוף אבי בלוט, וכן מח"ט שומרון אל"מ שמעון סיסו, קצין הגמ"ר אוגדת איו"ש סגן אלוף אליצור טרבלסי, קצין הגמ"ר חטיבת שומרון רב סרן עזריאל פרלמן, ויו"ר תנועת אמונים צבי סוכות.


הכניסה התקיימה לרגל חג הסוכות ולציון יום האושפיזין של יוסף הצדיק. בסיומה קרא רב הישוב איתמר הרב לונצר תפילה לשלום חיילי צה"ל וכולם ענו אמן בהתרגשות.

ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן אמר במקום: "אנחנו מגיעים לקבר יוסף הלילה בעיצומו של חג הסוכות, בתאריך סמלי ומיוחד אושפיזין יוסף, כמו כל שנה נכנסים לקבר יוסף, ממשלת ישראל בזמנו של אהוד ברק ברחה מקבר יוסף וקיבלנו חילול ושריפה והרס פעם אחר פעם של המקום הקדוש. נסוגנו מהישובים בצפון השומרון וקיבלנו גל טרור בדיזינגוף ובאלעד, ובבני ברק ובשבי שומרון ובירושלים. כי מי שבורח מהטרור הטרור רודף אחריו.

טוב עשו שר הבטחון והרמטכ"ל כשקיבלו החלטה טריויאלית וברורה, לא להכנע לאיומים החצופים של ארגוני הטרור מה"רשות הפלסטינית", ולקיים את הכניסה לקבר יוסף. מטרת הטרור היא שמדינת ישראל תפחד ממנו ותברח והדרך היחידה לנצח את הטרור היא להשיב מלחמה שערה, לעבור ממגננה להתקפה.

אנחנו נמצאים בעיצומו של גל טרור קשה בכל מקום במדינת ישראל, ועם ישראל מצפה מהממשלה הזו להתעשת. לצאת למבצע חומת מגן 2, הצעד של סגירת המחסומים הבוקר היה צעד נכון אבל הוא רק צעד ראשון, אפשר למנוע את גל הטרור ולא פחות חשוב, להחזיר את הבטחון הלאומי. להחזיר את הכבוד הלאומי.

עם ישראל חזק, ועם ישראל ינצח את הקמים עליו . אנחנו לא ננוח ולא נשקוט מול הממשלה הזו עד שתחזיר את הבטחון בכל מדינת ישראל לא רק בשומרון ותחזיר את הכבוד הלאומי. אנחנו דורשים מכאן לחזור לקבר יוסף בצורה מלאה, כי רק צה"ל יכול לשמור על קבר יוסף"


הכניסה התקיימה כחלק מהכניסות הקבועות של המועצה האזורית שומרון עם מנהלת קבר יוסף והמקומות הקדושים של המועצה ובתיאום עם צה"ל. ראש מועצת שומרון יוסי דגן הודה למפקד אוגדת איו"ש אבי בלוט ולמח"ט שומרון אל"מ שמעון סיסו, לחטיבת שומרון, ולמתנדבי מנהלת המקומות הקדושים של המועצה.


קרדיט: מועצה אזורית שומרון.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: