תגובות

בית שמש: שישה פצועים בתאונה בין אוטובוס לרכב פרטי – מצבם קשה, בינוני וקל

צוותי רפואה הוזעקו לכביש 38 צומת נחם בעקבות דיווח על תאונת דרכים קשה בין אוטובוס לרכב פרטי.

חובשים ופראמדיקים העניקו סיוע רפואי ראשוני הכולל עצירת דימומים, קיבועים וחבישות לשישה פצועים, בהם: אישה כבת 20 מורדמת ומונשמת עם פגיעת ראש במצב קשה ולא יציב, בת 24 עם פגיעות ראש וגב במצב בינוני, תינוק כבן שנתיים עם חבלת ראש במצב בינוני, ושלושה פצועים נוספים כבני 25 באורח קל, הפצועים פונו לחדרי הטראומה בביה"ח הדסה עין כרם ושערי צדק בירושלים.


בוחני תאונות הדרכים של משטרת ישראל פתחו בחקירת נסיבות התאונה, במסגרת החקירת על ידי בוחני המשטרה, נבדק חשד שאחד מכלי הרכב לא ציית לאור אדום בצומת.

דובר מד"א, זכי הלר מסר כי: "הלילה בשעה 02:42 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב ירושלים, על ת"ד בין רכב פרטי לאוטובוס, בכביש 38 סמוך לצומת נחם. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח הדסה עין כרם ושערי צדק, 6 פצועים, בהם: אחת במצב קשה, צעירה כבת 20 עם חבלת ראש, 2 במצב בינוני, צעירה כבת 20 עם חבלות בפנים ובבטן ותינוק כבן שנתיים עם חבלת ראש ו- 3 פצועים כבני 25 במצב קל."

אליקים שישא ויהושע גוטליב מתנדבי 'צוות הצלה' מוסיפים: "הגענו לתאונת דרכים קשה בין אוטובוס לרכב פרטי. יחד עם פארמדיקים וחובשים נוספים של מד"א וצוות הצלה הענקנו סיוע רפואי ראשוני הכולל עצירת דימומים, קיבועים וחבישות לשלושה פצועים, אשה כבת 20 שפונתה מורדמת מונשמת עם פגיעת ראש במצב קשה ולא יציב, ובת 24 שפונתה עם פגיעות ראש וגב במצב בינוני, וילד כבן שנתיים עם חבלת ראש במצב בינוני, ונהג הרכב גבר כבן 27 עם חבלות גפיים במצב קל. אמבולנסים של מד"א פינוי את כלל הפצועים לחדר טראומה בביה"ח הדסה עין כרם בירושלים.


קרדיט תיעוד: דוברות צוות הצלה.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: