תגובות

בית שמש: פועל בן 19 התהפך עם טרקטור באתר בניה – מצבו קשה

משטרת ישראל החלה בבדיקת נסיבות פציעתו של עובד באתר עבודה בבית שמש לאחר שעל פי החשד התהפך עם טרקטור במקום. העובד, תושב הדרום כבן 19, פונה מזירת התאונה במצב קשה להמשך טיפול רפואי.

בשעה 10:39 התקבל דיווח על טרקטורון בוב-קאט שנפל מגובה של כ-3 מטר והתהפך באתר בניה ברחוב הרב קוק בבית שמש. חובשים ופראמדיקים של מד"א ואיחוד הצלה העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח ע"כ הדסה פועל בן 19 בהכרה במצב קשה ויציב עם חבלות בפלג גופו העליון.


חוקרי המשטרה שהגיעו לאתר העבודה, החלו באיסוף ממצאים בזירה ודיווח אודות המקרה הועבר לנציג משרד העבודה.

חובש רפואת חירום במד"א דוד מנטל סיפר: "הפצוע שכב בסמוך לטרקטורון כשהוא בהכרה וסובל מחבלות קשות בפלג גופו העליון. סיפרו לנו שהוא נפל מגובה של מספר מטרים עם הטרקטורון וחולץ ע"י הפועלים שהיו באתר. הענקנו לו טיפול רפואי ראשוני בזירה שכלל עצירת דימומים וחבישות, הכנסנו אותו לניידת טיפול נמרץ ופינינו אותו לבית החולים כשמצבו קשה ויציב."

קרדיט תיעוד: דוברות איחוד הצלה.

ישראל גרוסברד וגבי איצקוביץ מתנדבי 'צוות הצלה' שהגיעו ראשונים למקום מוסיפים, הגענו לאתר בניה, שם מצאנו פועל כבן 18 מעורפל הכרה עם חבלה קשה בגב לאחר שהתהפך עם טרקטור במהלך העבודה, יחד עם פארמדיקים וחובשים נוספים של מד"א וצוות הצלה הענקנו לו טיפול רפואי ראשוני במקום הכולל עצירת דימומים, קיבועים וחבישות, ולאחר מכן צוות אט"ן של מד"א מפנה אותו במצב קשה לחדר טראומה בביה"ח הדסה עין כרם בירושלים.קרדיט תיעוד: דוברות 'צוות הצלה'.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: