תגובות

גבר כבן 42 ונערה בת 16 נפצעו באורח בינוני וחמישה קל בתאונה בירושלים

צוותי רפואה העניקו סיוע רפואי ראשוני לשבעה נפגעים בזירת תאונת דרכים עם מעורבות שני כלי רכב פרטיים ברחוב שמואל בייט בירושלים.

בשעה 00:17 התקבל דיווח על תאונת דרכים בין שני כלי רכב, ברח' שמואל בייט, סמוך למחלף גבעת מרדכי בירושלים. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח שערי צדק והדסה עין כרם, 7 פצועים, בהם: 2 במצב בינוני (גבר כבן 42 עם חבלת ראש ונערה בת 16 עם חבלת בבטן ובגפיים) שפונו לבי"ח שע"צ, ו-5 פצועים במצב קל (לעין כרם).


צילום: תיעוד מבצעי איחוד הצלה.

ד"ר אריאל ליפשיץ רופא מתנדב ודני שמואלי חובש באיחוד הצלה סיפרו: "הענקנו סיוע רפואי ראשוני לנפגעים במקום. נפגע באורח בינוני בשנות ה-50 לחייו פונה בניידת טיפול נמרץ, שני נפגעים נוספים באורח קל פונו באמבולנסים של איחוד הצלה לבית החולים להמשך טיפול."

צילום: תיעוד מבצעי מד"א.

פארמדיק 'צוות הצלה' קובי מנדלסון ונתנאל אייזנקוט, חובש רפואת חירום ב'צוות הצלה' מוסיפים: "הגענו לתאונה חזיתית, בה היו מעורבים שני כלי רכב פרטיים שהתנגשו חזיתית. יחד עם פארמדיקים וחובשים נוספים של מד"א וצוות הצלה הענקנו סיוע רפואי ראשוני הכולל קיבועים וחבישות, לבחורה בת 16 עם חבלות בטן וגפיים במצב בינוני, גבר בן 42 שהיה לכוד ברכבו, עם חבלת ראש במצב בינוני. כשלאחר מכן אמבולנסים של מד"א פינוי אותם לחדר טראומה בביה"ח שערי צדק בירושלים. כמו כן העניקו הכוננים טיפול רפואי ראשוני לחמישה נפגעים נוספים (8, 44, 40, 20, 24) עם חבלות גפיים ופנים – במצב קל, כשלאחר מכן אמבולנסים של מד"א פינו אותם לביה"ח הדסה עין כרם בירושלים".


קרדיט תיעוד: דוברות צוות הצלה.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: