תגובות

לאחר הפת"ח: גם החמאס קורא להתנקש בראש מועצת שומרון

גם החמאס קורא להתנקש בראש מועצת שומרון: לאחר חללי אל אקצה, בערוץ הטלגרם של החמאס פורסם אתמול סרטון מפיגוע הירי, בסופו רובה מכוון לראשו של ראש מועצת שומרון יוסי דגן. דגן: "ננצח את חבורת הברברים הזו, ממשלת ישראל מפקירה את תושבי השומרון"

אתמול פרסם ערוץ הטלגרם של החמאס קבוצת קסאמיה, סרטון מפיגוע הירי בסיום ההפגנה בככר החטיבה, בו נראה ראש מועצת שומרון אוחז בנשק ומגן על ילדים מירי לעברם. ברקע הסרטון נשמע שיר הקורא לרצח יהודים ובסופו מכוון רובה לראשו של ראש מועצת שומרון.


סרטון זה מצטרף להודעות שפרסם ארגון חללי אל אקצה, הזרוע הצבאית של הפת"ח, עם תמונות של דגן מזירת פיגוע הירי, בו הוא נראה עם כוונת על ראשו, לצד כיתוב בעברית ובערבית: "אנחנו מחכים לך".

רמת האיום על דגן הוגדרה ערב יום הכיפורים, על ידי המשטרה לרמה 6 – הגבוהה ביותר. בעקבות כך, הוחלט שמעתה ביתו יאובטח וכן יוצבו סביבו מצלמות האבטחה. כמו כן, מאבטח צמוד ילווה את דגן בזמן שהוא לא שוהה בביתו.

ראש מועצת שומרון יוסי דגן הגיב לדברים ואמר: "לא סופר את אבו מאזן והברברים שלו ולא את יחיא סינואר והברברים שלו. הם שניהם אותו הדבר – טרוריסטים פחדנים, יצורים מימי הבינים שיפסידו לנו בוודאות.
עם ישראל חזק ועם ישראל ינצח.
זה לא הסיפור האישי שלי, זה הסיפור של התושבים שלי בשומרון, שממשלת ישראל מפקירה את בטחונם ואת ביטחון כלל אזרחי המדינה.
חייבים למנוע את הלוויה הבאה, אפשר למנוע אותה.
הממשלה חייבת להורות לצאת למבצע "חומת מגן" 2 – החזרת המחסומים, איסוף הנשקים ופגיעה קשה, צבאית, בתשתית הטרור של ה'רשות הפלשתינית'.
אנחנו נמשיך לבנות את השומרון – עטד יותר. יחד בכל הכוח, האיומים הללו רק מחזקים אותנו, להמשיך בדרכנו למליון תושבים בשומרון. עם ישראל ינצח!".

ביום ראשון השבוע, בעת הפגנה שהתקיימה כמחאה על פיגועי הירי המתגברים בכבישים בדרך לישובים, התרחש פיגוע ירי, בו תועד ראש מועצת שומרון יוסי דגן כשהוא אוחז באקדחו ומנסה להגן על ילדים במקום.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: