תגובות

המאבק בפשיעה: שוטרים הבחינו בירי לעבר חנות במע'אר, ניהלו קרב יריות ופצעו שניים – 3 נעצרו

מע'אר: רכב עם שלושה חשודים ירה לעבר חנות תכישיטים – שוטרים שהבחינו באירוע פתחו במרדף אחריהם במהלכו התפתח קרב יריות בין השוטרים לחשודים – 2 נפצעו, קשה וקל – ברכב נתפס חשוד נוסף עם רובה m16.

בית העסק שלעברו בוצע הירי


שוטרי משטרת מחוז צפון שסיירו בעיר מע׳אר על מנת להבטיח את שלום התושבים, שמעו קולות ירי וחתרו למגע, בהגיעם למקום זיהו רכב אשר העלה חשד שמימנו בוצע הירי, משהחלו השוטרים בנסיעה אחר הרכב התפתח קרב יריות עד אשר הרכב נעצר ונמלט ממנו חשוד אשר בהמשך אותר כשהוא פצוע באורח קשה. ושני החשודים הנוספים נעצרו במקום כשאחד מהם פצוע באורח קל. ורובה סער- מסוג m-16 נתפס.

שוטרי משטרת ישראל פועלים בקו הראשון במאבק נגד האלימות וארועי הירי בישובי החברה הערבית. השוטרים מקיימים נוכוחות קבועה בישובים, מוזנקים לכל חשד לארוע אלימות או ירי תוך התמודדות עם עבריינים מצויידים בכלי נשק אוטומטיים.


דובר מד"א, זכי הלר מסר: "בשעה 01:00 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב ירדן, על ארוע אלימות במרכז הכפר מגאר. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח פוריה, שני פצועים, בהם: גבר כבן 30 במצב קשה, לא יציב, מורדם, עם פציעות חודרות. וצעיר כבן 20 במצב קל, עם פציעות חודרות."ניצב שוקי תחאוכה מפקד מחוז צפון: ״אנחנו במלחמה בפשיעה ובאנו להכריע״, כמו שאמרתי בארוע הקודם בעיר נצרת (1/10/22) ידע כל עבריין שמסכן אחרים, שהוא יתקל בשוטרים נחושים שלא יהססו לפעול על מנת לנטרל את האיום על בטחון האזרחים. אני מגבה את השוטרים שלנו ומצפה שיפעלו בדיוק כך, בחתירה למגע, בקור רוח ובאומץ, גם שכדורים עפים סביבם. לפעול כנגד כל סיכון, של חיי התושבים וגם של חייהם עצמם.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: