תגובות

חיסול בנהריה: הרוג ושני פצועים קשה וקל מירי באמצע רחוב בנהריה – המשטרה פתחה בחקירה • תיעוד

אלמונים פתחו לפני זמן קצר בירי באמצע רחוב בנהריה במסגרתו נפצעו שלושה גברים באורח קשה ואנוש – מותו של הפצוע האנוש נקבע בבית חולים והמשטרה פתחה בחקירה.


הנרצח – וואסים כיאל, בן 18 מג'יידת אלמכר.

בשעה 20:53 התקבל דיווח על 2 פצועים מאירוע אלימות בשדרות זלמן שז"ר בנהריה. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו למרכז הרפואי לגליל בנהריה 3 פצועים, בהם גבר בן 18 במצב אנוש תוך כדי פעולות החייאה עם פציעה חודרת, אביו כבן 50 במצב קשה בהכרה עם פציעה חודרת וגבר נוסף כבן 20 במצב קל. בבית חולים נקבע מותו של הפצוע האנוש. זמן קצר אחרי אירוע הירי, רכב אותר שרוף בכפר דנון הסמוך ועל פי החשד, הוא הוצת על ידי המחסלים. כוחות משטרה בזירות והחלו בחקירת האירועים.

צילום: תיעוד מבצעי מד"א.

עם היוודע דבר מותו של אחד מהפצועים, החלו רבים להתפרע וניסו להכנס לחדר ההלם תוך שהשוטרים והמאבטחים מנסים להדוף אותם.

השוטרים עצרו תושב עכו בן 49, ותושב ג'דיידה מכר בן 21 בחשד שתקפו שוטר ומאבטח, לחקירה בתחנת המשטרה בעיר.

בהתאם להתפתחות החקירה תחליט המשטרה האם לבקש מחר להאריך את עמעצרם של החשודים בבית המשפט השלום בקריות.


חובש רפואת חירום במד"א ניר דיאי סיפר: "במקום הייתה המולה רבה. פצוע אחד שכב מחוסר הכרה עם פציעה חודרת בגופו ו-2 הפצועים הנוספים היו בהכרה. הענקנו להם טיפול רפואי ראשוני בשטח. הפצוע שהיה מחוסר הכרה פונה לבי"ח בניידת טיפול נמרץ של מד"א תוך כדי ביצוע פעולות החייאה כשמצבו קריטי ו-2 הפצועים שהיו בהכרה פונו באמבולנס מד"א תוך כדי טיפול רפואי כשמצבם קשה וקל."

מנחם גולדברג ראש סניף איחוד הצלה בנהריה סיפר: "מדובר בשלושה נפגעים כתוצאה מירי. אחד מהם נפצע אנושות, אחד נפצע קשה והשלישי במצב קל".

שלומי עוזיאל חובש נוסף של איחוד הצלה מסר: "לאחר הסיוע הראשוני שהענקנו להם בזירה – שלושתם פונו למרכז הרפואי לגליל".

מנהל המרכז הרפואי, פרופ' מסעד ברהום: "אני רואה את אירוע האלימות בחומרה רבה ביותר. כמו כן, אני מבקש להודות לכוחות המשטרה על שיתוף הפעולה החשוב".


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: