תגובות

כביש 38: רוכב אופנוע נפצע בתאונת דרכים – מצבו קשה

‏בוחני תאונות הדרכים של משטרת ישראל פתחו לפני זמן קצר בחקירת נסיבות תאונת דרכים עצמית של רוכב אופנוע בכביש 38 סמוך ליישוב אשתאול.

בשעה 16:28 התקבל דיווח על תאונת דרכים בין רכב לרוכב אופנוע בכביש 38 סמוך לאשתאול. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח שערי צדק גבר כבן 25 במצב קשה עם פציעות בגפיים תחתונות.


בעקבות התאונה קיים עומס תנועה סמוך למחלף שמשון בכביש 38.

שמואל אריאלי ואברומי שפריי, מתנדבי 'צוות הצלה' מוסיפים: כשהגענו למקום הבחנו ברוכב אופנוע גבר כבן 25 ששכב על הכביש עם חבלה רב מערכתית במצב קשה, לאחר שנפגע בתאונת דרכים עם כלי רכב פרטיים, בסיוע חובשים ופארמדיקים נוספים של מד"א הענקנו לו סיוע רפואי ראשוני הכולל עצירת דימומים, קיבועים וחבישות. והוא מפונה ע״י צוות אט"ן של מד"א כשהוא מורדם ומונשם במצב קשה עם חבלה רב מערכתית לחדר טראומה בביה"ח הדסה עין כרם בירושלים.

חובש רפואת חירום במד"א אהרון רוזנברג סיפר: "כשהגענו למקום ראינו את הפצוע שוכב בסמוך לאופנוע, כשהוא מעורפל הכרה וסובל מפציעות קשות בגפיים תחתונות. הענקנו לו טיפול רפואי מציל חיים שכלל קיבועים והנחת חסם עורקים, הכנסנו אותו לניידת טיפול נמרץ ופינינו אותו לבית החולים כשמצבו קשה."קרדיט תיעוד: דוברות צוות הצלה.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: