"חומת מגן 2 עכשיו!": בשומרון יפגינו הערב ויסגרו את שכם

בעקבות פיגועי הירי, תושבי השומרון יוצאים למאבק על הביטחון – בשומרון ובשאר חלקי הארץ. היום ב-17:00 יערכו התושבים הפגנה בכיכר החטיבה ויסגרו את הכניסה לשכם בהשתתפות ראש מועצת שומרון יוסי דגן, רבני, הנהגות הישובים ואישי ציבור. יוסי דגן: "מפסיקים לשתוק החיים שלנו לא הפקר – שר הבטחון בני גנץ חייב לעבור להתקפה – היריות היום היו אצלנו מחר זה בכל מקום אחר בארץ – מפסיקים לשתוק!"

תושבי השומרון יפגינו היום (א') בשעה 17:00, בכיכר חטמ"ר שומרון – ויחסמו את הכניסה לשכם, וזאת במחאה על התגברות הטרור ופיגועי הירי. דגן ידרוש מהממשלה לצאת למבצע חומת מגן 2, וזאת בכדי לעצור את הטרור המתגבר אשר מכה בכל חלקי הארץ – בת"א, ירושלים ובשומרון: "היום זה היה בשומרון מחר זה בכל מקום אחר בארץ".

לדברי דגן "היום ירו בשומרון, לפני שבועים מחבל עם נשק בת"א, לפני זה מחבל בירושלים – כל הארץ חזית אחת, חייבים לשים לזה סוף, אסור לתת לקיני הטרור לפרוח, אנחנו חוזרים לשנת 2000, הממשלה חייבת לצאת היום למצבע חומת מגן 2, כל פיגוע זה נס, בנס אנחנו לא בשרשרת הלוויות, מפסיקים לשתוק ודורשים ביטחון, היום זה היה אצלנו, מחר זה בכל מקום אחר בארץ, הציבור חייב לצאת מהאדישות ולדרוש ביטחון", אמר דגן.


בהפגנה צפויים לשאת דברים נהג האוטובוס ונהג המונית אשר ניצלו היום מפיגוע הירי בדרך לאלון מורה.

בהודעה אותה הוציאו מועצה אזורית שומרון נכתב "בשבועות האחרונים אנו עדים לגל טרור חדש, שמרים ראש בכבישים. יריות לעבר רכבים חולפים וזריקות אבנים מסכנות חיים. החיים שלנו לא הפקר – אנחנו לא אזרחים סוג ד' במדינה! לא נשארים בבית! היום בשעה 17:00 – הפגנה בכיכר החטיבה – סוגרים את הכניסה לשכם. בהשתתפות רבנים, ראש המועצה, הנהגות הישובים ותושבים, במחאה על הפקרות הביטחון שלנו! ובדרישה משר הבטחון בני גנץ, לצאת למבצע התקפי – חומת מגן 2, לאסוף את הנשקים ולהחזיר את המחסומים. לגלות מנהיגות מול גל הטרור. לא נשארים אדישים, כולם מגיעים!", נכתב.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: