תגובות

עשרות הפגינו מול ביתו של סער: "נלחם בהתיישבות היהודית"

בעקבות מסעות ההרס והמעצרים חסרי התקדים בשורת גבעות בבנימין, הפגינו הערב עשרות יהודים מרחבי הארץ מול ביתו של שר המשפטים גדעון סער, שמנהל את מסע ההתנכלות יחד עם שותפו הבכיר גנץ. הרב בראלי, רב הישוב בית אל: "מדובר בעוול ענק, קורא לך לחזור בתשובה". מנכ"ל עוצמה יהודית, יצחק וסרלאוף: "גנץ וסער גיבורים על יהודים"

עשרות תושבים מיישובי יהודה ושומרון הפגינו הערב מול ביתו של שר המשפטים גדעון סער, במחאה על מסעות ההרס וההתנכלות להתיישבות – אותם מנהלים בחודש האחרון שר הביטחון בני גנץ יחד עם שותפו הבכיר סער ושאר חברי מפלגתו.

המפגינים כרזו לעבר ביתו של סער והניפו שלטי מחאה בהם נכתב: "סער, להתנכל להתיישבות זה שמאל על מלא", "גנץ וסער נלחמים בהתיישבות" ותלחמו בטרור – לא בהתיישבות".


אל ההפגנה הגיע הרב אריאל בראלי, רב הישוב בית אל שפנה לסער: "אני קורא לך מכאן – תחזור בתשובה. תזכור את מה שאמרת על מדינה פלסטינית, על כך שהיא סרטן בתוך מדינת ישראל.
הנה יש כאן יהודים יקרים שמוסרים את נפשם על ישוב הארץ – ומוציאים כנגדם צו הגבלה שערורייתי שמיושם אך ורק נגד יהודים. איפה אתה? מה קורה פה?
אני לך לתקן את העוול ולחזור הביתה. לחזור לחזון שלך, לציבור אוהבי ארץ ישראל ותורת ישראל", הוסיף הרב.

מנכ"ל עוצמה יהודית ומועמד המפלגה לכנסת, יצחק וסרלאוף, השתתף אף הוא בהפגנה ואמר: "גדעון סער שמגדיר את עצמו ימין, הולך ומפנה בתים של יהודים, מוציא אנשים מהבית שלהם, בניגוד לזכויות אדם, בניגוד לזכות שלנו על ארץ ישראל, הדבר הזה לא מתקבל על הדעת.
חמור מכך, איפה כל הטיפול באויבים שמרימים את הראש? רק היום, לפני שעה, זרקו בקבוק תבערה על הלשכה של חבר הכנסת בן גביר בשמעון הצדדים שגם לשם אנחנו נגיע, נגמרו האויבים, שנטפלים ליהודים בארץ שלנו?"

וסרלאוף הוסיף ואמר, "חברים, אנחנו צריכים להילחם על הארץ שלנו בגאון, זה הבית שלנו! תפסיקו להיות גיבורים על יהודים. אנחנו נילחם ונאבק למען עם ישראל וארץ ישראל ותורת ישראל – עד שהאויבים שלנו יעופו מפה ועד שאנחנו נבין שאנחנו בעלי הבית פה, ובאנו לבנות את ארץ ישראל בגאון ולהתיישב פה בשמחה".

"הצדיקים האלה פה שמרימים את דגל המאבק ואנחנו לא נרפה עד שבע"ה נקים עוד יישובים בארץ ישראל,
נאבק על זכותנו כאן
וניתן עוצמה יהודית בכנסת הבאה ולכל עם ישראל", הוסיף וסרלאוף.אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: