תגובות

הקטל בכבישים: שני הרוגים ופצוע קשה בהתהפכות רכב בכביש 1 סמוך למצפה יריחו

הבוקר התקבל דיווח על רכב שהתהפך בכביש 1 סמוך לצומת השומרוני הטוב ממפה יריחו.

חובשים ופראמדיקים של מד"א קבעו את מותם של 2 צעירים בני 18 ופינו לבי"ח הדסה הר הצופים צעיר בן 18 במצב קשה עם פגיעה רב מערכתית.


המועצה אזורית גוש עציון אבלה עם משפחות ברלב וללום, מהיישוב אלעזר, על מותם של בניהם עמית ברלב והלל ללום, הבוקר בתאונת דרכים.

ראש המועצה האזורית גוש עציון שלמה נאמן:

"ברוך דיין האמת. התעוררנו לבוקר קשה עם הבשורה על מותם של עמית ברלב והלל ללום מאלעזר ופציעתו של בחור נוסף. בית גוש עציון אבל על מות בחורים צעירים, נשמות טובות שהחיים היו לפניהם. עמית היה תושב נתיב האבות שביתו נהרס לפני שנה בדיוק, לא זכה לראות את ביתו קם מחדש – והמשימה הזו מונחת לפנינו.
ילדים, בבקשה, בבקשה, בבקשה סעו בזהירות. הקיץ הזה כבר מספיק צבוע באדום".

בתמונות: הלל ללום, בן לאיב ונטלי.

הלל היה אמור לחגוג השבוע את יום הולדתו ה-18.היה אמור ללמוד בישיבה בברוכין. היה אור ענק למשפחתו. יהי זכרו ברוך.


בתמונה: עמית בר לב, בחור מלא אור.

עמית עמד לחגוג את יום הולדתו ה18 בימים אלו. בחור שאהבת העם, הארץ ואדמתה זרמו בעורקיו באהבה וענווה אין קץ. מחובר לתורה שמלווה אותו בכל דרכיו. אח ורע, חבר אמת לאחיו, והוריו ולמגוון חבריו באשר הם. יהי זכרו ברוך.

הלוויותיהם של הלל ללום ועמית בר לב התקיימו היום (שישי) בשעה 16:00 בבית העלמין בכפר עציון.

קרדיט: דוברות מד"א.

פאראמדיק מד"א ניסן חפץ וחובש על אופנוע מד"א אביב ביטון סיפרו:

"מדובר בתאונה קשה מאוד, כשהגענו למקום ראינו רכב מעוך הפוך על הגג, ברכב נסעו 3 צעירים בשנות העשרים, אחד מהם היה מחוץ לרכב ושנים נלכדו בתוכו, ביצענו מיון ראשוני, הצעיר שהיה מחוץ לרכב ואחד הלכודים היו מחוסרי הכרה ללא דופק וללא נשימה עם פגיעה רב מערכתית קשה, לאחר בדיקות רפואיות נאלצנו לקבוע את מותם בשטח, הצעיר השלישי היה בהכרה, לאחר פעולות חילוץ מורכבות של הכבאים, הענקנו לו טיפול רפואי מציל חיים , הוא סבל מחבלה רב מערכתית, ופינינו אותו לבית חולים תוך המשך טיפול כשהוא בהכרה ומצבו קשה."

צילום: דוברות כב"ה מחוז יו"ש.

כביש 1 מכיוון השומרוני הטוב לירושלים נפתח לתנועה, שוטרים במקום מכווינים את התנועה.
דורון גלבוע מתנדב זק״א שטיפל בזירה, אמר: ״מדובר בזירה קשה מאוד, כשהגעתי לזירה ראיתי רכב פרטי הפוך ומעוך לגמרי, 3 צעירים כבני 20 נסעו ברכב ככה״נ התנגשו בגדר ההפרדה בצידי הכביש והתהפכו, שניים מהם נלכדו בתוך הרכב המרוסק כשהם סובלים מפגיעות קשות מאוד והם ללא הכרה, צעיר נוסף שהיה מחוץ לרכב פונה ע״י צוות מד״א במצב קשה לבית חולים, הצוות הרפואי נאלץ לאשר את מותם של שני הצעירים במקום, מתנדבי זק״א מצוות מחוז ש״י וירושלים טיפלו בגופות ההרוגים ובאיסוף הממצאים הרבים בזירה הקשה. נסיבות התאונה נחקרת ע״י המשטרה במקום.״

צילום: דוברות זק״א.

קרדיט: דוברות המשטרה.


תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: