תגובות

פיגוע מושתק: מחבלים יידו אבנים לעבר משאית של יהודי בין חוות גלעד ליצהר

גל טרור: נהג משאית יהודי נפצע בראשו מזריקת אבנים של מחבלים סמוך לחוות גלעד. אנשי אגף הבטחון של המועצה האזורית שומרון וצוותי החירום של המועצה הוקפצו למקום.

במד"א מעדכנים כי בשעה 16:28 התקבל דיווח על יידוי אבנים לעבר רכב סמוך לחוות גלעד. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח בלינסון גבר כבן 35 במצב קל עם חבלת ראש.


קרדיט: יוסף פריסמן

ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן תקף את המדיניות הרופסת של הממשלה שלדבריו מעודדת את הטרור, ודרש לצאת לחומת מגן 2 ולאיסוף הנשקים הלא חוקיים מ"הרשות הפלסטינית": "הרשות הפלסטינית" מנסה לחמם אינתיפאדה שלישית יום אחרי יום והממשלה שלנו שולחת טוקבקים כמו אזרח משועמם. האחריות היא עליכם ואתם מפשלים, אתם נשברים אל מול הטרור של הרשות הפלסטינית, ואין לכם את האומץ והתעוזה להילחם ברשות הפלסטינית הטרוריסטית. הכתובת על הקיר והיא רשומה על הקיר שלכם ושל כולנו. אני דורש מהממשלה להתעשת, תפסיקו להפקיר את אזרחי ישראל לגל טרור שהולך ומתעצם הכתובת היא אתם והאחריות היא עליכם ואתם לא נותנים ביטחון לתושבים לא בשומרון ולא בשאר מדינת ישראל. אני חוזר ומתריע אם הממשלה לא תתחיל לפעול נגד הרשות הפלסטינית, תחזיר את המחסומים ולא תעבור לפעילות התקפית כולל יציאה למבצע חומת מגן 2 ואיסוף הנשקים מ"הרשות הפלסטינית", חלילה יהיה כאן גל טרור מדמם".


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: