תגובות

כביש 87: שניים נפצעו קשה ובינוני בתאונה בין מיניבוס לרכב סמוך לכנרת

בשעה 07:01 התקבל דיווח על תאונת דרכים קשה בכביש 87 מכפר נחום לצומת בית צידה. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח 2 פצועים, בהם גבר כבן 40 במצב קשה עם פגיעה רב מערכתית כשהוא מורדם ומונשם במסוק מד"א לבי"ח רמב"ם וגבר בן 56 במצב בינוני עם חבלות בבטן ובגפיים בניידת טיפול נמרץ של מד"א לבי"ח פוריה.

פראמדיק מד"א שמעון אקנין סיפר: "מדובר בתאונת דרכים קשה. רכב ההסעות שהיה ריק מנוסעים היה הפוך על צידו במרכז הכביש והרכב השני היה בצד הכביש עם פגיעות קשות בחלקו הקדמי. במקביל לפעולות החילוץ המורכבות הענקנו ל-2 הנהגים שנפגעו באורח קשה ובינוני טיפול רפואי מציל חיים. נהג הרכב הפרטי הורדם והונשם בשטח ופונה במסוק מד"א שנחת במקום התאונה לבי"ח רמב"ם והנהג השני שהיה בהכרה פונה בניידת טיפול נמרץ של מד"א לבי"ח."


צילום: תיעוד מבצעי מד"אמרשות כבאות והצלה לישראל נמסר: "בשעה 7:00 התקבלה הודעה במוקד 102 על תאונת דרכים בין מיניבוס לרכב פרטי בצומת בית צידה שבכביש 87 צפונית לכנרת. 5 צוותי כיבוי והצלה מתחנת גליל-גולן בפיקודו של מפקד המשמרת רשף רועי פיניש זינקו למקום האירוע.
עם הגעתם למקום זיהו לוחמי האש תאונת דרכים בין מיניבוס לרכב פרטי עם 2 נפגעים לכודים בצורה קשה בשני הרכבים המעורבים. לוחמי האש ביצעו חילוץ מורכב של הלכודים בעזרת כלים ייעודים והעבירו אותם להמשך טיפול רפואי כאשר האחד במצב קשה והשני במצב בינוני. לוחמי האש סרקו אחר נפגעים נוספים, ניתקו מקורות אנרגיה ברכבים המעורבים בתאונה ופעלו לזיכוי הזירה."קרדיט: כב"ה צפון.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: