כביש 444: צעיר וצעירה נפצעו קשה ובינוני בתאונת אופנוע סמוך למחלף קסם

צוותי רפואה העניקו סיוע רפואי בזירת תאונת דרכים בכביש 444 סמוך למחלף קסם.

במד"א מעדכנים כי בשעה 20:31 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב ירקון על תאונת אופנוע עם 2 רוכבים בכביש 444 סמוך למחלף קסם. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח בילינסון 2 פצועים, בהם אישה כבת 30 במצב קשה עם פגיעה רב מערכתית כשהיא מורדמת ומונשמת וגבר כבן 40 במצב בינוני עד קשה בהכרה עם חבלות בחזה ובגפיים.


אברהם ניסן חובש איחוד הצלה מסר: "מדובר בצעיר וצעירה שרכבו יחדיו על אופנוע ולדברי עוברי אורח החליקו ונחבלו. לאחר הסיוע הראשוני שהענקנו להם בזירת האירוע הם פונו לבית חולים במצב קשה".

צילום: דוברות איחוד הצלה.

חובש רפוא חירום רכוב על אופנוע מד"א דוד עמיחי סיפר: "הייתי בנסיעה כשאזרחים סימנו לי לעצור ואמרו לי שהייתה תאונה קשה בהמשך הכביש. מיד הגעתי לפצועים כשבמקביל אזרחים חייגו למד"א בטלפון החירום 101 ודיווחו על התאונה על מנת להזעיק כוחות נוספים. 2 הרוכבים שכבו על הכביש במרחק גדול מהאופנוע כשהאישה הייתה מחוסרת הכרה והגבר בהכרה. התחלתי בטיפול רפואי ראשוני שכלל חבישות, עצירת דימומים וסיוע נשימתי לפצועה וכעבור דקות בודדות הגיעו לזירה אופנועי מד"א נוספים ו- 2 ניידות טיפול נמרץ של מד"א שהמשיכו את הטיפול הרפואי ופינו את הפצועים לבית החולים."


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: