תגובות

תאונה קטלנית בנגב: הרוג, פצועים קשה ובינוני בתאונה בכביש 90 • צפו

הרוג ושלושה פצועים קשה ובינוני בתאונה בכביש 90 צפונית לעין חצבה.

צוותי חילוץ וכיבוי מתחנת ספיר ותחנת דימונה, יחד עם מתנדבי יחידות 'חצבה' 'יישובי הכיכר' וצוות של מפעלי 'ים המלח' שהוזנקו למקום זיהו תאונת דרכים קשה בין שני כלי רכב פרטיים כאשר ברכבים ישנם לכודים.


לוחמי האש פעלו באמצעות כלים הידראוליים בפעולות מורכבות לחילוץ הלכודים.

במד"א מעדכנים כי בשעה 18:43 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב נגב על ת.ד בכביש 90 מצומת הערבה לצומת עין חצבה. חובשים ופראמדיקים של מד"א בסיוע כוח רפואה של צה"ל קבעו את מותו של גבר כבן 40 ופינו במסוקים לבי"ח סורוקה 3 פצועים, בהם 2 נשים וגבר כבני 40 במצב קשה ובינוני.

בהמשך, בוצעו פעולות משלימות לניתוק מקורות אנרגיה וסריקות מקיפות לשלילת נפגעים נוספים בזירה.

שוטרים במקום ונפתחה חקירה בידי בוחן תאונות דרכים ממרחב הנגב.


צילום: תיעוד מבצעי מד"א.

חובש רפואת חירום במד"א יובל שגיא סיפר: "מדובר בתאונה חזיתית קשה מאוד. ארבעת הפצועים, 2 גברים ו-2 נשים היו לכודים ברכבים המעוכים כשאחד מהפצועים מחוסר הכרה ורופא קבע את מותו. במקביל לפעולות החילוץ המורכבות של לוחמי האש הענקנו לשלושת פצועים טיפול רפואי. אישה כבת 40 שחולצה ראשונה הועברה באמבולנס מד"א למסוק מד"א שנחת במושב עידן ופינה אותה לבי"ח כשמצבה קשה ו-2 הפצועים הנוספים שחולצו בהמשך הועברו למסוקים צבאיים שנחתו בסמוך לזירה ומפנים אותם לבית החולים כשמצבם קשה ובינוני."

קרדיט: דוברות כב"ה נגב.

מפקד האירוע רשף אליהו קסנר מסר: "עם הגעתנו לזירה זיהינו מעורבות של שני כלי רכב פרטיים עם פגיעות קשות מאוד ומיד התחלנו בפעולות מורכבות לחילוץ הלכודים, במהלך פעולות החילוץ גורמי הרפואה נאלצו לקבוע את מותו של אחד המחולצים. לצערנו, מדובר בתאונת דרכים קשה מאוד שגבתה חיי אדם והדבר מצער מאוד."


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: