הקטל בכבישים: רוכב אופנוע כבן 25 נהרג בתאונה בכביש 4 סמוך למחלף גנות

צוותי רפואה ביצעו החייאה וקבעו את מותו של רוכב אופנוע כבן 25 שהחליק בסיבוב סמוך ליציאה מכביש 4 לכביש 1.

בשעה 00:56 התקבל דיווח על אופנוע שהחליק בסיבוב סמוך ליציאה מכביש 4 לכביש 1 סמוך למחלף גנות לכיוון מזרח. חובשים ופראמדיקים של מד"א ואיחוד הצלה דיווחו על צעיר כבן 25 ללא סימני חיים וקבעו את מותו.

בוחני התנועה של המשטרה החלו בחקירת נסיבות התאונה.

חובש רפואת חרום במד"א יששכר ויס ופראמדיק מד"א צביקה גדלביץ סיפרו: "ראינו על הכביש אופנוע ובמרחק של עשרות מטרים שכב גבר כבן 25 מחוסר הכרה, הוא סבל מחבלה רב מערכתית והיה ללא נשימה וללא דופק, ביצענו בדיקות רפואיות, הוא היה ללא סימני חיים ונאלצנו לקבוע את מותו."

צילום: תיעוד מבצעי מד"א.

חובשי הצלה חיים שזורי ומשה אדלר מספרים: "כשהגענו למקום מצאנו רוכב אופנוע, גבר כבן 25 שוכב על הכביש, כשהוא מחוסר הכרה ללא דופק וללא נשימה וסובל מחבלה רב מערכתית לאחר שככל הנראה החליק במהלך רכיבה. יחד עם חובשים ופראמדיקים של מד"א והצלה ביצענו בו פעולות החייאה שבסופן עקב אופי הפציעות הקשות נאלצו הפראמדיקים לקבוע את מותו במקום."

צילום: דוברות ארגון הצלה.

חנן קדוש ויהודה שאטן חובשים באיחוד הצלה סיפרו: "למרבה הצער נקבע מותו בזירה עקב אופי הפציעות הקשות מהן סבל. לדברי עוברי אורח רוכב האופנוע החליק ובעקבות כך סבל מפגיעה רב מערכתית".

צילום: דוברות איחוד הצלה.

מתנדב זק"א ת"א זאב ולס סיפר: "מדובר בזירת תאונה קשה מאוד. כשהגעתי למקום, מצאתי רוכב אופנוע צעיר כבן 20 שנמצא מוטל על הכביש במרחק רב מהאופנוע כשהוא עם סימני פציעה קשים, צוותי מד"א נאלצו לקבוע את מותו במקום. יחד עם מתנדבים נוספים מהיחידה, אנו מסייעים למשטרה ולצוות בוחני התנועה, ומטפלים בגופת הנפטר ובממצאים בזירה, תוך כדי דאגה לכבוד המת".

צילום: דוברות זק"א ת"א.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: