תגובות

קמפיין חוצות ענק: אחמד טיבי ואיימן עודה עטופים בדגלי ישראל – "כך תיראה תמונת הניצחון"

הבוקר (שני) נתלו בשני מוקדים מרכזיים במרכז הארץ – כיכר רבין בתל אביב ומלון גני ירושלים בכניסה לעיר, שלטי חוצות תחת תמונותיהם של מנהיגי הציבור הערבי בישראל המזוהים עם הפלסטינים – אחמד טיבי ואיימן עודה, אוחזים ועטופים בדגלי ישראל תחת הכיתוב "כך תיראה תמונת ניצחון", זאת במסגרת קמפיין להגברת תודעת הניצחון בחברה הישראלית, והבנה שפתרון הסכסוך הישראלי-פלסטיני יתאפשר רק כאשר הפלסטיים ותומכיהם יבינו שמאבקם נגד ישראל הפסיד ויכירו במדינת ישראל היהודית והדמוקרטית.


הקמפיין הנו יוזמה של "פרויקט הניצחון הישראלי" – תנועה חברתית בהובלת פורום המזרח התיכון, ארגון א-פוליטי המאגד בתוכו קצינים בכירים במיל', יועצים בכירים לשעבר, חוקרים, ארגונים חברתיים, משפיענים ואנשי תקשורת.

התנועה קוראת למקבלי ההחלטות וקובעי המדיניות, לצה"ל ולכל החברה בישראל – לעבור למדיניות של פייסנות למדיניות של הכרעה וניצחון, לכפות את התנאים של ישראל על אויביה באמצעים צבאיים, כלכליים ומדיניים, ולעמוד בלחץ הבינלאומי. לפי התנועה, "הסכסוך עם הפלשתינים ותומכיהם יסתיים רק לאחר שהם יכירו בתבוסת המאבק האלים. ללא ניצחון של ישראל לא יהיה סוף לסכסוך.

מנכ"ל פורום המזרח התיכון, גרג רומן: "בשנה האחרונה וביתר שאת לאחר פרעות תשפ"א נוכחנו לראות כיצד הקשר בין התודעה הלאומית הפלסטינית נכנסת בין כותלי החברה הערבית בישראל, המשפיעה באופן ישיר על תודעת הניצחון הישראלית וכפועל יוצא מכך – על ביטחונה של מדינת ישראל. לא פעם, המתדלקים הבולטים ביותר של המאבק הפלסטיני האלים, הם אזרחי ישראל ומנהיגיהם. הם נותנים רוח גבית לנרטיב הפלסטיני, המסרב פעם אחר פעם לשלום. עלינו להפנים, יהודים וערבים כאחד, כי על מנת שהסכסוך, האלימות ושפיכות הדמים יסתיימו, אך ורק לכשהאויב הפלסטיני והתודעה הפלסטינית הלאומית תכיר בניצחון הישראלי ובמדינת ישראל כמדינה יהודית ודמוקרטית".אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: