מפקד מחוז צפון למתנדבי זק"א: "לא יכול לחשוב מה היו עושים בלעדיכם"

בטקס שהתקיים הבוקר בהשתתפותם של מפקד מחוז צפון היוצא ניצב שמעון לביא, מנכ״ל זק״א דובי ויסנשטרן, רב משטרת מחוז חוף וצפון ומפקד זק״א צפון סנ"צ אנשל פרידמן ומתנדבי זק״א, העניק ניצב שמעון לביא תעודת הוקרה והערכה למתנדבי זק״א צפון על העבודה המשותפת בזירות ואירועי אסון במחוז ובפרט באסון מירון בו טיפלו המתנדבים במסירות נפש ב-45 ההרוגים באסון האזרחי הגדול במדינה יד ביד עם שוטרי מחוז צפון, מהטיפול בשטח יחד עם המז״פ ועד להעברת ההרוגים לאבו כביר ולקבורה.

מפקד מחוז צפון ניצב שמעון לביא, הודה למתנדבים על הנתינה והמסירות ואמר: ״בשמי ובשם משטרת ישראל אני מודה למתנדבים היקרים אשר בחירוף נפש מוסרים עצמם ומסייעים בעבודת הקודש בטיפול בזירות אסון, במקצועיות ובשיתוף פעולה עם שוטרי המחוז. המתנדבים הם חלק חשוב מטיפול בזירות אסון, לא יכול לחשוב מה היו עושים בלעדיכם.


מנכ״ל זק״א דובי ויסנשטרן הודה לממ״ז היוצא בשם מפקדי ומתנדבי זק״א צפון ואמר: ״בשנים האחרונות מתנדבי זק״א במחוז צפון הוזעקו לעשרות מקרים קשים וטיפלו במקצועיות ובמסירות רבה יד ביד עם שוטרי מחוז צפון, אין ספק ששיתוף הפעולה הצליח רק בזכות הלב החם והאוזן הקשבת במחוז ומול המפקדים והקצינים בשטח. בזכות שיתוף הפעולה אנו יכולים לפעול בראש שקט למען כבוד המת ולסייע לאזרחים ולמשפחותיהם. קשה לנו עם פרידות, אך אנו מברכים על השנים שהיו ומתפללים שנמשיך לעבוד יחד, בתקווה שרק באירועים שמחים ולא באסונות ח״ו".


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: