"לא נותנים פרס לטרור": ישיבת חומש במתקפה נגד איזנקוט

ישיבת חומש מפרסמת כרזה עם תמונתם של אריאל שרון וגדי איזנקוט תחת הכותרת: "ההתנתקות = טרור, לא נותנים פרס לטרור בחומש". הפרסום הוא תגובה בעקבות דבריו של איזנקוט על כנגד ההתיישבות ובעד ההתנתקות.

ישיבת חומש מפרסמת כרזה בה נראים ראש הממשלה לשעבר אריאל שרון והרמטכ"ל לשעבר גדי איזנקוט כיום מספר 3 ברשימת "המחנה הממלכתי" תחת הכותרת: "ההתנתקות = טרור, לא נותנים פרס לטרור בחומש". הכרזה באה בתגובה לדבריו של אייזנקוט בשבוע שעבר בחוג בית בצפון בו מתח ביקורת על הכוונה של אנשי הישיבה לפעול לביטול "חוק ההתנתקות" מצפון השומרון וכנגד ההתיישבות ביהודה ושומרון.

נזכיר כי בחוג בית פוליטי שנערך במטולה, אמר איזנקוט: "האנשים שמובילים את הקו של להתיישב בכל מקום, ליצור מצב בלתי הפיך, לבטל את חוק ההתנתקות ולהחזיר את ההתיישבות – אלו אנשים שמובילים לאסון. אנשים שלא מבינים מובילים לקו הפוך של ביטול ההתנתקות, והובלה למדינה דו לאומית. זה המצע של בן גביר, סמוטריץ וחלקים בליכוד. בגלל קוניוקטורה פוליטית אני יודע טוב מאוד מה הם חושבים כי ישבתי איתם בדיונים. אבל המציאות הפוליטית דוחקת אותם לעמדות שהם בניגוד לאינטרס הלאומי של מדינת ישראל".


בהתייחס לסוגיות פינוי הישיבה בחומש אמר איזנקוט: "זה לא היה צריך להפוך לאירוע פוליטי, זה ברמת מפקד החטיבה. במצע של המחנה הממלכתי כתוב אכיפת החוק בכל שטחי ישראל ויהודה ושומרון. ההתנחלות בחומש היא לא חוקית, יש חוק התנתקות. אני כרמטכ"ל פיניתי את חומש בין 28 פעמים ל 62 פעמים".

ישיבת חומש הגיבה לדבריו של איזנקוט: "בעוד שלכולם ברור שההתנתקות היתה שגיאה ועיוולת, גדי איזנקוט מצטרף לאחרוני השמאל הרדיקאלי שרוצים עוד גרוש, עוד התנתקות ולתת פרס וניצחון לטרור רוב העם רוצה את ביטול חוק ההתנתקות, לחומש יש רוב בכנסת, לפני אייזנקוט וגם אחרי אייזנקוט. חוק ביטול ההתנתקות עבר כבר בקריאה ראשונה, ומיד לאחר הבחירות בע"ה הליך החקיקה צפוי להסתיים וביטול ההתנתקות יכנס לספר החוקים של מדינת ישראל, והשמאל הרדיקאלי ואיזנקוט יצטרכו לחפש את הכניעה והוויתור הבא לטרור.

ב"ה חזרנו לחומש, אנחנו שם כבר 16 שנה, חזרנו לתקן, חזרנו לאדמתנו. מזמינים את הציבור הרחב להמשיך ולהגיע למקום ולהיות איתנו יחד. עם ישראל ינצח!", מסרו בישיבת חומש.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: