‏טרגדיה בעפולה: איציק ביטון ז"ל נהרג מפגיעת רכב כשרכב על קורקינט חשמלי

בשעה 05:46 התקבל דיווח על רוכב גלגינוע (קורקינט חשמלי) שנפגע מרכב, בשדרות בן גוריון פינת שד' יצחק רבין בעפולה. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ולאחר זמן קצר נאלצו לקבוע את מותו של תושב העיר כבן 24.

שוטרי משטרת ישראל נמצאים במקום ובוחני תאונות הדרכים של משטרת ישראל חוקרים את נסיבות התאונה.


ההרוג בתאונת הקורקינט הוא איציק (יצחק) ביטון ז"ל, חרדי בן 25, עבד כמשגיח כשרות בבית המטבחיים בחיפה, הלוויה בשעה 16:30 בבית העלמין נחלת אשר כפר מכר.


הפאראמדיקים של מד"א מיקה עוז ושימי פרג'י סיפרו: "ראינו על הכביש גלגינוע (קורקינט חשמלי) ובסמוך שכב צעיר כבן 24 מחוסר הכרה עם חבלת ראש קשה, הוא היה מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה, מיד ביצענו בדיקות רפואיות, הוא היה ללא סימני חיים ובתוך זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותו. נהגת הרכב אשה כבת 40 שחשה ברע קיבלה טיפול רפואי ופונתה להמשך בדיקות בבית החולים."

צילום: תיעוד מבצעי מד"א

מנכ"ל הרשות לשירות לאומי אזרחי מר ראובן פינסקי מסר: "בעצב רב התבשרתי על מותו הטראגי של בן השירות רבי יצחק ביטון ז"ל, שהתנדב לתפקיד מדריך חברתי בתלמוד תורה בעיר ילדותו עכו. במסגרת תפקידו סייע רבות לחניכיו והיה אהוב ומוערך על הצוות והתלמידים. קודם לכן התנדב בעיר נתיבות במסגרת מיזם שמטרתו לסייע לקהילה בחיזוק הביטחון הסביבתי. הרשות מרכינה ראש עם פטירתו ומאחלת למשפחתו נחמה גדולה מן השמיים".

מסע הלוויתו של הרב יצחק ביטון יערך עוד הצהריים בעיר מגוריו עכו שם הוא גם ייטמן למנוחת עולמים. תהא נשמתו צרורה בצרור החיים.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: