תגובות

בפעילות אכיפה בשבוע האחרון נרשמו למעלה מ 4,500 דו"חות תנועה – למעלה מ 900 בגין טלפון נייד בזמן נהיגה

בפעילות מאומצת של שוטרי אגף התנועה, בוצעה אכיפה נגד עבירות בריונות ומסכנות חיים בדגש על צירים בהם קיים ריבוי של תאונות דרכים ונפגעים. פעילות זו מאופיינת במגוון רחב של אמצעים טכנולוגיים וניידות גלויות\סמויות, במטרה להרתיע את הנהגים מלבצע עבירות תנועה ולשמור על חייהם של ציבור משתמשי הדרך.

בתוך כך, מניתוח נתוני האכיפה עולה כי נרשמו למעלה מ- 900 דו"חות תנועה בגין השימוש בטלפון נייד בזמן הנהיגה.


עיקר העבירות שנאכפו:

נתפסו 8 נהגים שהיו תחת השפעת אלכוהול בזמן נהיגה, בגין עבירה זו רישיון הנהיגה נפסל במקום למשך 30 ימים ורכבו של הנהג הושבת גם כן ל-30 ימים למגרש האחסנה בנוסף לזימון לבימ"ש.
🔹במהלך השבוע המשיכו השוטרים בפעילות מאומצת נגד נהגי כלי הרכב הכבד ונרשמו כ- 450 דו"חות בגין ליקויי בטיחות ותקינות בנוסף לעבירות אחרות.
🔹רישיון הנהיגה של 31 נהגים נפסל לאלתר למשך 30 ימים בגין עבירות חמורות שביצעו.
🔹כ-36 כלי רכב הושבתו למשך 30 ימים למגרש האחסנה של המשטרה בגין עבירות שביצעו נהגיהם.
🔹נהיגה במהירות חריגה שאינה תואמת את תנאי הדרך מגבירה את הסיכון לתאונה ואף מחמירה משמעותית את חומרת הפגיעה בזמן תאונה ציינו במשטרה. מעל ל- 700 נהגים נתפסו כשהם נוהגים מעל למהירות המותרת עפ"י חוק.
🔹כ-200 דו"חות תנועה נרשמו לרוכבי הדו-גלגלי בכבישים הבינעירוניים.

קרדיט: דוברות המשטרה.


אתמול קיימו שוטרי מרחב דן פעילות הסברה לצד אכיפה בתוך הערים ובכללן: בני ברק, גבעתיים, רמת גן, קרית אונו, אור יהודה, יהוד וגבעת שמואל.

פעילות המשטרה הופנתה לכלל משתמשי רכב מנועי וביניהם גם רוכבי אופניים חשמליים וקורקינטים חשמליים.

במהלך הפעילות שהחלה בשעות הבוקר והתקיימה עד שעות הערב, נרשמו כ 350 דוחות לנהגים , בוצעו פסילות מנהליות של רישיונות נהיגה והורדות של כלי רכב מהכביש בגין עבירות תנועה שונות שביצעו כגון : שימוש בטלפון נייד בזמן נהיגה, עקיפות מסוכנות, נסיעה באור אדום, עבירות של דו גלגלי, אי מתן זכות קדימה להולכי רגל ועבירות שונות של רוכבי אופנים וקורקינטים חשמליים.

סרטון ותמונות מהפעילות, קרדיט: דוברות המשטרה.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: