תגובות

חקלאים יהודים הותקפו באבנים ומקלות ליד שילה: ארבעה נפצעו בראשם ובידם – תיעוד מזעזע

עשרות פורעים ערבים מהכפר סינג'יל תקפו הערב חקלאים יהודים בעת שעבדו בחלקה חקלאית הסמוכה לישוב גבעת הראל בבנימין. תושבים מהאזור שהוזעקו למקום הותקפו אף הם באבנים ומקלות. "מצאנו את עצמנו מוקפים מכל הכיוונים בפורעים ערבים. ג'יפ ערבי הגיח פתאום ונגח אותנו מאחורה, זה נס שאנחנו בחיים"

לינץ' בבנימין: חקלאים יהודים שעסקו בגידור חלקה חדשה שהוכשרה לאחרונה באדמות מדינה בסמוך לישוב גבעת הראל, הותקפו הערב בידי עשרות פורעים ערבים מהכפר סינג'יל שהגיעו למקום כשהם חמושים באלות ובמעדרים ויידו לעברם אבנים.

החקלאים הזעיקו למקום את כוחות הביטחון ותושבים מיישובי הסביבה שהותקפו אף הם באבנים ואלות. שני יהודים נפצעו בראשם כתוצאה מאבנים שיידו לעברם הפורעים, ושניים נוספים נפצעו בידם ובבטנם. מספר רכבים של תושבים נפגעו אף הם.


"נסענו במהירות לשטח בעקבות קריאתם של החקלאים, ומצאנו את עצמנו תחת לינץ המוני", סיפר הערב ידידיה, אחד התושבים שהוזעק לאירוע. נכנסנו לכביש שמוביל לחווה ופתאום קלטנו שאנחנו מוקפים מ2 הצדדים בפורעים ערבים שמפוצצים אותנו באבנים".

"תוך כדי, הגיח מאחורנו ג'יפ ערבי ונגח את הרכב בעוצמה.

יצאנו מהרכב וניסינו להגן על עצמנו, אך הערבים רק הגבירו את ההתקפות. בשלב מסויים התושב שישב לידי נפגע מאבן בראשו. עד עכשיו הראש שלו נפוח. הרכב שלנו מנופץ כולו, ובאחת השמשות עדיין תקועה אלה שאחד הפורעים ניסה לתקוף אותנו איתה.

על שמשה אחרת רואים עדיין את טביעת כף היד של אחד הפורעים שניסה לבצע בנו לינץ'

פשוט נס שנשארנו בחיים", תיאר ידידיה את רגעי האימה.


ההתקפה הערב מצטרפת לאירוע נוסף שהתרחש אך לפני יומיים.

החקלאים שעסקו בהכשרת החלקה שנמצאת כאמור באדמות מדינה, מצאו את עצמם תחת מתקפה של ערבים מהכפר סינג'יל שחסמו את הטרקטורים בגופם וניסו לתקוף את החקלאים היהודים.


תגובות לכתבה:

  1. לגרש לירדן

    לגרש לסוריה

כתיבת תגובה: