תגובות

כמו בסרטים: נהג מעל המהירות המותרת, התעלם מהשוטרים – ונעצר לאחר שעלה על דוקרנים • צפו

מרדף "מהסרטים" נערך בשבוע שעבר בכביש הערבה לכיוון אילת. נהג רכב אותר ע"י השוטרים כשנסע במהירות מופרזת, התעלם מהשוטרים, נהג בפראות תוך שהוא יורד לשול הכביש, פרץ מחסומים והמשיך לנסוע עד אשר נעצר ע"י כוחות המשטרה בעיר אילת. כל זאת לעיני בנו בן ה-11 ששהה עמו ברכב. צפו בתיעוד:

תיעוד המרדף ורגע המעצר כפי שתועד במצלמות הגוף של השוטרים. קרדיט: דוברות המשטרה.

תחילת האירוע סמוך לשעה 23:00 עת שוטרי משטרת ישראל הבחינו ברכב הנוסע במהירות 165 קמ"ש מצפון לדרום.
השוטרים סימנו לרכב לעצור, אך הנהג שבחר להתעלם מהם, לא רק שלא עצר אלא האיץ נסיעתו עד למהירות 185 קמ"ש.

אם לא די בכך, בעוד השוטרים רודפים אחריו, משהבחין הנהג כי בשני נתיבי הנסיעה נמצאים כלי רכב המפריעים לו בניסיונו להימלט מהשוטרים, ירד לשול הכביש הימני והמשיך בנסיעתו הפרועה תוך שהוא מסכן את כל משתמשי הדרך.
תוך כך, השוטרים מיהרו לדווח על כך בגל הקשר המשטרתי, כוחות של משטרת מרחב אילת שהוזעקו לסייע באירוע החריג מיהרו לפרוס מחסומים בכניסה לעיר אילת.


בהגעתו למחסום הכניסה לעיר, התעלם הנהג מניידת המשטרה שסימנה לו לעצור ופרץ את המחסום והמשיך בנסיעתו, עד אשר עלה על מחסום דוקרנים שהציבו השוטרים, נתקע בעמוד תאורה ונעצר.

החשוד, בן 49, תושב דימונה, ביצע עבירות אלה כאשר כל אותה העת שוהה עמו ברכב בנו בן ה-11.

מיד עם עצירתו, הוצא החשוד מהרכב, נעצר ע"י השוטרים והובל לחקירה בתחנת משטרת מרחב אילת.

מעצרו של החשוד הוארך ע"י בימ"ש השלום באילת ובימים הקרובים, בתום איסוף הראיות, יועבר תיק החקירה לחטיבת התביעות של משטרת ישראל.

רס"ר דור יעקב מזרחי, חוקר במחלק החקירות משטרת מרחב אילת, מסר: "זהו אירוע חריג מאוד. החשוד ביצע עבירות מן החמורות שבתקנות התעבורה לצד עבירות פליליות, כל זאת תוך שסיכן את כל משתמשי הדרך ששהו בסביבתו, ניסה להכשיל את השוטרים בביצוע תפקידם והחמור מכל – עשה זאת לנגד עיניו של בנו הקטין שהיה עמו ברכב, שנאלץ בגיל כה צעיר להיות חלק ממרדף דרמטי ולראות את אביו נעצר ע"י שוטרים שרק ביצעו את תפקידם".אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: