תגובות

אסון בבית שמש: הולך רגל בן 33 נהרג מפגיעת משאית – הנהג עוכב לחקירה

משטרת ישראל החלה בחקירת נסיבות תאונה שאירעה לפני זמן קצר במעורבות נהג משאית והולך רגל.

בשעה 18:39 התקבל דיווח על הולך רגל שנפגע ממשאית ברחוב רבי מאיר בעל הנס בבית שמש. חובשים ופראמדיקים של מד"א דיווחו על גבר בן 33 ללא סימני חיים וקבעו את מותו.


כוחות משטרה ובוחני תאונות דרכים של משטרת ישראל נמצאים בזירה, ונהג המשאית אותר תוך זמן קצר ועוכב לבירור.

ההרוג הוא: הרה"ח אברהם חיים אנשין ז"ל, חסיד ברסלב, אב ל-8 ילדים. בנו של הרה"ח מאיר אנשין שליט"א וחתן אצל משפחת גלזר מעמנואל, נכדו של איש אתרא קדישא הרב שמעון אנשין זצ"ל. ששימש כנהג להסעות תלמידים בעיר וכן בעל מנגן. לפני כמה שנים עבר מעמנואל לבית שמש. מאמצים לקיים הלוויה עוד הלילה מבלי שליחת הגופה למכון לרפואה משפטית.

אנשי העדה החרדית בירושלים ובית שמש הודיעו כי הם יוצאים להפגין בסמוך לאבו כביר וכן בערים החרדיות נגד הכוונה לטענתם לנתח את גופתו.

הפגנה ברחוב יחזקאל בירושלים.

חובש רפואת חרום במד"א אלייקים שישא ופאראמדיק מד"א איתי שמעונוב, סיפרו: "ראינו בשביל עפר סמוך לאתר בנייה גבר כבן 40 שוכב מחוסר הכרה עם חבלה רב מערכתית, הוא היה ללא נשימה וללא דופק, ביצענו בדיקות רפואיות ובתוך זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותו."


צילום: תיעוד מבצעי מד"א.

מרדכי נפתליס חובש איחוד הצלה מסר: "למרבה הצער נקבע מותו בזירת התאונה עקב אופי הפציעות הקשות מהן סבל. לדברי עוברי אורח הולך הרגל נפגע ממשאית".

קרדיט תיעוד: דוברות צוות הצלה.

שמעון ליברמן ואליקים שישא מתנדבי 'צוות הצלה' שהגיעו ראשונים למקום מוסיפים: כשהגענו למקום מצאנו הולך רגל גבר כבן 40 כשהוא שוכב על הכביש, במצב אנוש מחוסר הכרה, לאחר שלדברי עוברי אורח, במהלך ויכוח שהתנהל במקום פגעה המשאית בהולך הרגל ונמלטה מהמקום. בסיוע פארמדיקים וחובשים נוספים של מד"א וצוות הצלה ביצענו בו בדיקות רפואיות, ולמרבה הצער בעקבות אופי הפציעות הקשות נאלצו הפארמדיקים של מד"א לקבוע את מותו במקום.


(צילום תמונת כותרת: מתוך תיעוד שעלה ברשתות החברתיות, שימוש לפי סעיף 27א' לחוק זכויות יוצרים.)
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: