ההרוג בתאונה הקטלנית בשומרון: עודד הגר, חייל בן ה-18, תושב יקיר – שני חבריו נפצעו קשה

מועצה אזורית שומרון מודיעה בצער רב, על מותו של החייל עודד הגר, בן 18, תושב הישוב יקיר בתאונה הקשה לפנות בוקר בצומת גיתי אבישר.

הצעיר מבין 6 אחים, התגייס רק לפני שבוע לחיל הלוגיסיקה. ספורטאי מצטיין בכדורגל ובטניס, אוהד שרוף של מכבי חיפה, בן לאחת המשפחות הוותיקות ביקיר.


"מדובר בתאונה מזעזעת": הרוג ושני פצועים אנוש וקשה בתאונה בין כבאית לרכב פרטי בשומרון

ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן ביקש בשם המשפחה משר הבטחון בני גנץ לאשר באופן חריג הקמת חלקה צבאית, בהליך מהיר בבית העלמין בישוב יקיר בשומרון; זאת בכדי שניתן יהיה לטמון את החייל עודד הגר ז"ל בבית העלמין בישוב בו גדל ובו מתגוררת משפחתו. שר הבטחון אישר את הבקשה.

חברא קדישא של מועצה דתית שומרון החלה להכשיר את המקום.

לוויתו של החייל עודד הגר תצא בשעה 19:00 מבית הכנסת המרכזי בישוב יקיר בשומרון.

ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן: "הלב נחמץ עם לכתו של צעיר, בן השומרון, חייל שרק התגייס, שבסהכ רצה לצאת לבלות עם חברים לפני החזרה לבסיס, ולא ישוב עוד. עודד היה ספורטאי מצטיין, זכה בתואר מלך השערים קיבל גביעים ומדליות זהב. כונה "מלך השערים".


פגשתי אותו במשחק הגמר של ליגות השומרון, כשזכה בגביע, חיבקתי אותו, הוא היה מלא באור מלא בחיות, קשה להאמין שהבחור הצעיר והספורטיבי הזה כבר לא איתנו. זהו הפסד גדול לשומרון ולספורט בשומרון. אנו מחבקים את המשפחה ואת הישוב ברגעים הקשים הללו, הצוותים המקצועיים של הישוב והמועצה ימשיכו לפעול בכל המעגלים בכדי לסייע למשפחה וסביבתה הקרובה ברגעים אלו".


תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: