תגובות

לאחר ניסיון הלינץ': ח"כ בן גביר בקבר שמואל הנביא – "אנחנו בעלי הבית כאן" • צפו בעימותים

לאחר אירוע ניסיון הלינץ' שבוע שעבר בקבר שמואל הנביא, הגיעו הבוקר פעילי עוצמה יהודית יחד עם יו"ר המפלגה ח"כ איתמר בן גביר והמועמדים מטעמה, יצחק וסרלאוף ואלמוג כהן למתחם שמואל הנביא.

"אל תבלבל את מוח – יטרוריסט," זה מה שאחד המפגינים צעוק לחבר הכנסת בן גביר.

בהודעה שפרסמה עוצמה יהודית נכתב: "ירושלים אינה הפקר!, בעקבות הלינץ' שאירע ביום שישי האחרון שבו פורעים ביצעו לינץ' ביהודים בקבר שמואל הנביא, נגיע כולנו ביום שישי הקרוב ד' אלול למחות ולומר די להפקרות ביטחון התושבים. בואו עם דגלי ישראל – יחד נגן על הבית".


מפקד משטרה מונע מיהודים לעלות להר.

יו"ר עוצמה יהודית ח"כ איתמר בן גביר אמר בכניסה למתחם: "באתי לכאן כדי להבהיר שאנחנו בעלי הבית כאן ובמדינת ישראל. לצערי בחודשים ובשנה האחרונה יש כל מיני גורמים שהתבלבלו שהם חושבים שהם מנהלים את המדינה".

בן גביר הוסיף: "ראינו מה היה כאן בשבוע שעבר וזה איום ונורא. פורעים שעושים לינץ' ביהודים רק בגלל שהם מרימים את דגל ישראל. אנחנו באנו לכאן עם דגלי ישראל לומר לאותם פורעים – אנחנו בעלי הבית! מדינת ישראל לא תמצמץ".

צילום: זושא לוסטיג – חדשות כל העולם.

לדברי ח"כ בן גביר: "אני מתפלל להשם שיתן לי בעוד כחודשיים לטפל בפורעים האלה, כי צריכה להיות כאן הבהרה חד משמעית, המדינה הזו שלנו. מי שנאמן, מי מקבל את עקרונות שלטון החוק – אהלן וסהלן, אבל מי שעושה לינץ' ביהודים לא צריך להיות כאן".קרדיט תמונות: אליסף כהן – חדשות כל העולם.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: