בני ברק: לאחר שביצע שוד נוסף – רוכב האופנוע שהטיל אימה על תושבי העיר נעצר הלילה


אמש, בשעות הערב התקבל דיווח במוקד ארגון 'השומרים', מאישה שדיווחה על רוכב אופנוע שחטף מידיה תיק ברחוב השומר בעיר בני ברק ונמלט.עם קבלת הדיווח הוקפצו למקום עשרות מתנדבים, שהיו בכוננות גבוהה בעקבות תדירות השודים בעיר, והגיעו למקום כחצי דקה מאז קבלת השיחה. המתנדבים גבו עדויות מהאישה שנשדדה ומעדי ראיה במקום. במקביל, מוקדן בארגון יצר קשר עם המשטרה והעביר להם "מידע זהב" שהתקבל מהאישה שנשדדה.

הודות למידע המהיר הצליחה המשטרה לשים תוך זמן קצר את ידה על החשוד באירועי השוד. במשך שעה ארוכה סרקו המתנדבים באזור מגוריו של החשוד, עד למציאת האופנוע שאיתו על פי החשד בוצעו מקרי השוד.
מהמשטרה נמסר: "משטרת תחנת בני ברק פתחה בחקירה בשבועות האחרונים בגין חשד לניסיונות שודים בעיר כלפי נשים חסרות ישע. מהחקירה עולה כי החשוד איתר נשים כשהוא רוכב על קטנוע והוא חוטף מהן את התיק ונמלט מהמקום.

שוטרי תחנת בני ברק הפעילו את מיטב האמצעים העומדים לרשות המשטרה והלילה, השוטרים איתרו חשוד בניסיונות השוד והחשוד נעצר על ידם בעיר והובא לחקירה בתחנת המשטרה, היום החשוד (בן 34) יובא לדיון בהארכת מעצרו בבימ"ש השלום בת"א והמשטרה תבקש להאריך את מעצרו."

צילום: דוברות השומרים ב"ב.יצויין כי בשבועות האחרונים, מתנדבי הארגון פעלו לילות כימים, התחקו אחר מאות מצלמות אבטחה, גבו עדויות מעדי ראיה ובזכות הפעולות והצלבות המידע שנעשו, הצליחו לעצור את השודד שהטיל אימה על נשות בני ברק.מוקד הארגון זמין לשירות הציבור 24 שעות ביממה 1700-700-963


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: