כביש 6: שלושה פצועים קשה וקל בתאונה בין מחלף שוקת ללקיה

צוותי רפואה העניקו סיוע רפואי בזירת תאונת דרכים קשה בכביש 6.

במד"א מעדכנים כי בשעה 06:14 התקבל דיווח תאונת דרכים בין רכב פרטי ומסחרי בכביש 6 ממחלף שוקת ללקיה. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח סורוקה 3 פצועים, בהם גבר בן 21 במצב קשה עם פגיעה רב מערכתית כשהוא מורדם ומונשם ו-2 קל.


מתחקור ראשוני של המשטרה עולה חשד כי נהג רכב פרטי פגע במשאית שעמדה בצד הדרך. נפתחה חקירה בידי בוחן תאונות דרכים ממרחב הנגב.

פראמדיק מד"א כרמל כהן סיפר: "נהג הרכב הפרטי נלכד ברכבו שעמד בנתיב הימני. תוך כדי פעולות החילוץ המורכבות הענקנו לו טיפול רפואי מציל חיים ופינינו אותו בניידת טיפול נמרץ של מד"א לבית החולים כשהוא מורדם ומונשם ומצבו קשה. נהג הרכב המסחרי ונוסע שהיה איתו נפצעו באורח קל ולאחר בדיקות רפואיות בשטח פונו באמבולנס של מד"א לבית החולים כשמצבם קל."

מכבאות והצלה נמסר כי במוקד 102 של מחוז דרום התקבלו סמוך לשעה 6:30 בבוקר הודעות על תאונת דרכים על כביש 6 סמוך ללקיה. כוחות חילוץ וכיבוי מתחנת חורה וב״ש הוזנקו למקום וזיהו תאונה קשה בין רכב מסחרי לרכב פרטי כשברכב הפרטי ישנו לכוד. לוחמי האש החלו בפעולות חילוץ באמצעות כלים הידראוליים והעבירו את הלכוד להמשך טיפול רפואי. בהמשך בוצעו פעולות משלימות של ניתוק מקורות אנרגיה.


צילום: דוברות כב"ה דרום.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: