תגובות

מתי צריך לאחסן דירה ואיך עושים את זה?

אחסון תכולת דירה הוא שירות שעשוי להיות שימושי עבורכם מסיבות רבות. אולי אתם משפצים את הבית וצריכים לפנות אותו מרהיטים, ייתכן שאתם צריכים לפנות את הבית הישן זמן מה לפני שהבית החדש מוכן לאכלוס, אולי החלטתם לצאת להרפתקה בארץ אחרת ואתם רוצים לשמור את תכולת הדירה לזמן שתחזרו ויכול להיות שאולי קיבלתם רהיטים בירושה ותרצו לשמור עליהם עד שתחליטו מה לעשות אתם. לא משנה מה הסיבה, יש כמה דברים שעליכם לדעת על שירותי אחסון.

אחסון לטווח קצר מטעם חברת ההובלה

אם אתם צריכים לאחסן את תכולת הבית שלכם בזמן מעבר בין דירות, כלומר לטווח קצר, חברת ההובלה יכולה לספק לכם שירותי אחסון. פשוט חפשו חברת הובלה שמספקת כאלו שירותים ובקשו ממנה הצעת מחיר. גם אם זה יעלה לכם טיפה יותר, הנוחות עשויה להיות שווה את ההשקעה שלכם, כך המובילים יעבירו את תכולת הבית ישירות לאחסון. אם קיימת כזו אפשרות, כדאי להבין מבעוד מועד את כל התנאים, לפני שאתם מחליטים.


כאשר מדובר בטווח זמן ארוך יותר, עליכם לשכור יחידת אחסון

רגע לפני שאתם מחפשים פתרון אחסון לטווח ארוך, שאלו את עצמכם את השאלות הבאות:

• האם אתם צריכים לאחסן את כל תכולת הבית שלכם?

• האם ישנם חפצים שניתן להיפטר מהם?

עליכם לשאול את השאלות הללו מכיוון שיכול להיות שישנם חפצים שלא צריך לאחסן, שכן כבר אינם משתמשים אתכם. המפתח לכל פתרון אחסון מוצלח הוא למיין חפצים ולהיפטר מכל מה שאתם לא צריכים, ואם אתם לא מצליחים למכור את הציוד, פשוט תרמו אותו.

מה אתם מתכוונים לאחסן?

לפני שאתם בוחרים פתרון אחסון לטווח ארוך הבינו כיצד הוא יתאים לצרכים שלכם. ישנם כל מיני חפצים אשר דורשים תנאים מיוחדים, ולכן אולי תזדקקו לבקרת אקלים או למתחם סגור, במיוחד אם החפצים עתידים להישאר ביחידת האחסון לזמן ארוך יחסית. לכן החליטו מה אתם מאחסנים ומה מוסרים, ערכו רשימה ובהתאם לרשימה בחרו את פתרון האחסון המתאים.


כמה מקום אחסון אתם צריכים?

כאשר אתם יודעים מה אתם אמורים ורוצים לאחסן, עליכם לבחור ביחידת אחסון בגודל המתאים. רוב החברות יציעו יחידות אחסון סטנדרטיות, למרות שישנם מקומות שמציעים לכם מתחמי אחסון בגדלים שונים, או לחלופין אפשרויות אחסון מגוונות. מטבע הדברים כאשר אתם מעוניינים לאחסן תכולה של בית 5 חדרים תזדקקו ליחידת אחסון גדולה יותר, בהשוואה ליחידת אחסון עבור דירת סטודיו קטנה.

כיצד למצוא חברה המספקת שירותי אחסון לטווח ארוך?

מומלץ ורצוי לעשות מעט מחקר וסקר שוק כדי למצוא את חברת האחסון המתאימה. אתם רוצים להיות בטוחים שתכולת הבית שלכם נמצאת בידיים הטובות ביותר, במיוחד אם עליה להיות מאוחסנת לזמן ארוך. כדאי לבחור בחברה הקרובה אליכם, שמציעה מידת נגישות גבוהה לציוד (אלא אם כן אתם נמצאים בחו"ל ואז תנאי זה פחות חשוב), שמפעילה מתחם מאובטח, שמציעה ביטוח תכולה ומאפשרת תנאים מיטביים שישמרו על הציוד שלכם בצורה הטובה ביותר.

שאלו את כל השאלות הנכונות

לא משנה היכן נמצא מתקן האחסון, עליכם לקבל מענה לכל השאלות שיש לכם. לכן בדקו כמה חברות ושאלו אותן על גודל, עלויות, בקרת האקלים, אבטחה והיכולת שלכם לגשת אל הרכוש שלכם כאשר עולה הצורך. אם אתם יכולים לעשות סיור אישי במתקן האחסון, מה טוב. תאמו פגישה עם נציגי שלושת החברות שנמצאות בראש סדר העדיפויות כך שתוכלו לקבל החלטה כמה שיותר מושכלת שעונה על כל הצרכים שלכם.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: