כביש 44: גבר ואישה נפצעו קשה בתאונה עם מעורבות טרקטור

בשעה 22:48 התקבל דיווח על תאונת דרכים עם מעורבות טרקטור ורכב פרטי בכביש 44 סמוך לאזור. צוותי רפואה העניקו טיפול רפואי ופינו באמבולנס מד"א לבית החולים שיבא בתל השומר, 2 פצועים במצב קשה, בהם אישה כבת 60 עם פגיעה רב מערכתית כשהיא מורדמת ומונשמת וגבר כבן 40 עם פגיעה רב מערכתית.

חובש רפואת חירום רוכב על אופנוע מד"א רזיאל מרדכי יוסופוביץ סיפר: "מדובר בתאונת דרכים קשה מאוד עם מעורבות של טרקטור ורכב. האישה שנלכדה במושב הנוסע הייתה מחוסרת הכרה, ללא דופק וללא נשימה. במקביל לפעולות החילוץ של כוחות הכיבוי הענקנו לה טיפול רפואי וביצענו פעולות החייאה עד שליבה שב לפעום והיא פונתה בניידת טיפול נמרץ של מד"א במצב קשה מאוד לבית החולים כשהיא מורדמת ומונשמת. נהג הרכב, גבר כבן 40 חולץ מהרכב כשהוא בהכרה וסובל מפגיעה רב מערכתית קשה מאוד, הענקנו גם לו טיפול רפואי מציל חיים בשטח ופינינו אותו להמשך טיפול בבית החולים כשמצבו קשה ולא יציב."


צילום: תיעוד מבצעי מד"א.

חובש הצלה חיים ברגמן מדווח: "הגעתי עם אמבולנס הצלה לזירת תאונת דרכים קשה מאוד בין טרקטור ורכב פרטי בו מצאנו אשה כבת 60 מחוסרת הכרה עם חבלה רב מערכתית וגבר כבן 40 עם חבלה רב מערכתית לכודים ברכב. לאחר חילוץ מורכב על ידי לוחמי האש, ביצענו יחד עם חובשים ופראמדיקים של מד"א והצלה פעולות החייאה באישה, ולאחר שחזר הדופק היא פונתה כשהיא מורדמת ומונשמת במצב קשה להמשך טיפול בבית החולים שיבא בתל השומר. נהג הרכב, גבר כבן 40 פונה אף הוא במצב קשה להמשך טיפול בחדר טראומה בבית החולים שיבא בתל השומר."

צילום: דוברות ארגון הצלה.הלל חמאווי חובש איחוד הצלה מסר: "מדובר בתאונה עם מעורבות שני כלי רכב. לאחר הסיוע הראשוני שהענקנו בזירה לאשה כבת 70 שנפצעה קשה ולגבר כבן 70 שנפצע בינוני הם פונו לבית החולים שיבא-תל השומר".


צילום: דוברות איחוד הצלה
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: