ערבים ביצעו לינץ' ביהודים בקבר שמואל הנביא – אחד נעצר צפו בתיעוד המטריד!

קבר שמואל הנביא (כפר נביא סמואל): פורעים ערבים תוקפים יהודים שהניפו מולם דגלי ישראל, נזכיר שבשבועות האחרונים החלו הפגנות במקום ל"שחרור פלסטין". צפו בתיעודים הקשים:

ממשטרת ישראל נמסר: "במהלך מחאה שהתקיימה בשעות הצהרים בסמוך לקבר שמואל הנביא מצפון לירושלים, התפתחה במקום הפרת סדר שכללה תגרה שבמהלכה הותקפו מספר אנשים. לוחמי משמר הגבול שפעלו במקום, פעלו להדוף את המתפרעים ולהפסיק את האלימות והפרת הסדר במקום. בעקבות המקרה פתחה המשטרה בחקירה.


לאחר מספר שעות עדכנו במשטרה כי "שוטרי מחוז ירושלים עצרו לפני זמן קצר חשוד תושב האזור בשנות ה-40 לחייו, שעפ״י החשד היה מעורב אקטיבית באירוע האלימות והתקיפה במקום. החשוד שנעצר הועבר לחקירה בתחנת המשטרה. חקירת האירוע נמשכת ובהמשך צפויים מעצרים של מעורבים נוספים.

תמונה ממעצר החשוד, קרדיט צילום: דוברות המשטרה.

יו"ר עוצמה יהודית ח"כ איתמר בן גביר אמר בתגובה לניסיון הלינץ׳: "במדינת ישראל של גנץ לפיד, תוקפים יהודי שמניף דגל ישראל, בועטים בו כשהוא שרוע על הרצפה ועוד לעיני השוטרים וזה עובר בשתיקה, במקום לירות במחבלים ולכתוש אותם. בעזרת השם ניתן גב לשוטרים והחיילים שלא יחשבו פעמיים ולא יחששו לירות במחבלים. בכנסת הבאה נקדם את הצעת החוק שיזמתי חוק חסינות לחיילים והשוטרים. הגיע הזמן לתת ביטחון לתושבי המדינה ולהפסיק את ההפקרות".

ראש הממשלה לשעבר בנימין נתניהו: "נסיון הלינץ בקבר שמואל הנביא מזעזע, עשרות ערבים תוקפים באלימות קשה צעיר יהודי אחרי שהניף דגל ישראל כשהוא שרוע על המדרכה והם בועטים וחובטים בו בכל גופו, וכל זה מול שוטרים. ממשלת ישראל – כבוד לאומי הוא לא מותרות, ולא משנה מה עמדות שותפיכם כלפי אלימות נגד יהודים – דרושה יד קשה מיד."

יו״ר הציונות הדתית ח״כ בצלאל סמוטריץ׳: "הקמנו את מדינת ישראל לא רק אבל בהחלט גם כדי שיהודים יוכלו לחיות בביטחון ולהסתובב בכל מקום ללא פחד מפוגרומים כפי שביצעו בנו הגויים באלפי שנות גלות. שנים של שקרי פוליטיקלי קורט, עיוותים דמוקרטיים, בלבול, חולשה ואבדן דרך במערכות האכיפה והמשפט הביאו להרמת ראש של אויבינו והופכים אותנו היהודים בארץ למיעוט נרדף. ‏אנחנו חייבים להתעשת ולהכות באויב מבית מכה קשה וכואבת שתזכיר לנו ולו שאנחנו בעלי הבית על הארץ הזו והמדינה הזו. ואז יהודים יחזרו לחיות כאן בביטחה."


יו״ר ש״ס אריה דרעי: ״כשהם מרגישים שהכל מותר להם, הם גם יתקפו בלינץ׳ אכזרי, יהודי צדיק שכל חטאו בכך שהניף בגאווה את דגל ישראל במדינת היהודים. פורעי החוק הללו, מקומם הטבעי מאחורי סורג ובריח״.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: